Könyv, papírrégiség
120. tétel:Folyóirat. Magyar Úriasszonyok Lapja. 1930. Szépirodalmi ismeretterjesztő és háztartási folyóirat. Főszerkesztő: Kertész Béla. VII. évfolyam. 1-18. sz. Egybekötve.
Kikiáltási ár: 2 800 FtFestmény, grafika
120. tétel:Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955): Két nagybányai modell (Kettős akt), 1931
Tempera, karton, 101 x 69 cm, Jelezve balra fent: Perlrott Csaba N.B. 931
Kikiáltási ár: 2 600 000 FtKönyv, papírrégiség
120. tétel:Bibliofília. Schopenhauer, Arthur Bibliofília. Schopenhauer, Arthur: Gedanken und Aussprüche.
Bibliofília. Schopenhauer, Arthur: Gedanken und Aussprüche.
Kikiáltási ár: 3 000 FtZrinszky János ( - ): Erdő J.b.l.
Kikiáltási ár: 20 000 FtKönyv, papírrégiség
120. tétel:Galla Ferenc Galla Ferenc: Marnavics Tomkó János boszniai püspök magyar vonatkozásai.
Galla Ferenc: Marnavics Tomkó János boszniai püspök magyar vonatkozásai.
Kikiáltási ár: 1 600 FtPasztell, papír, 36 x 50 cm, Jelezve jobbra fent: Jándi D. 927 Velence 927 III.. .........sok szeretettel
Kikiáltási ár: 1 300 000 FtKönyv, papírrégiség
120. tétel:Folyóirat. Magyar Tudományos Értekező. 1862. Szerk. Knauz Nándor és Nagy Iván. I. kötet (évfolyam). 1-5. füzet (egybekötve).
Kikiáltási ár: 4 000 FtFodor András: A bábu vére. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
120. tétel:Sport. Bosch, Günther Sport. Bosch, Günther: Boris. Mit einem Nachwort von Boris Becker. Aufgezeichnet von F. J. Wagner. Boris Becker és Günther Bosch által dedikált példány.
Kikiáltási ár: 4 000 FtValaki az ajtó mögött (1971). Rendezte: Nicolas Gessner. Főszereplők: Charles Bronson és Anthony Perkins. Plakáttervező: Faragó István (1972). Hajtott, felcsavarva, 78×56 cm
Kikiáltási ár: 9 000 FtZsolnay manufaktúra, 21 x 40 x 26 cm, Porcelánfajansz, 1890-1910
Kikiáltási ár: 120 000 FtFémjellel, üvegbetét és kis kanál nélkül d:5 cm, m:3 cm, nettó: 34 g.
Kikiáltási ár: 9 000 FtFestmény, grafika
121. tétel:121. tétel, Osztrák festő, 18. sz. vége: Mátyás apostol, hátoldalán: Őrangyal
121. tétel:121. tétel, Mednyánszky László (1852-1919), Éjszakai fények / Lidércfények