Függőóra Arany 585, duplafedeles tok, 4 gyémánt cca. 0,05 ct ékítéssel, arab számos, zománcozott számlap, működő cilinderjáratú szerkezet, Svájc, 1900 körül, 1910 körüli bécsi behozatali jeggyel, tokszám: 33139, bruttó 16,0 g, fedélnyitódás nem működik

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 17:00

patinázott bronz, márvány talapzaton, Quiroz, m: 17,5 cm

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció: 39. Aukció
Aukció időpontja: 2016-12-06 18:00

121. tétel:

Csodák kertje

akvarell-papír, j,h,ol,: Káté Dzsenifer, 420*290 cm

Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-08 18:00

Herendi virágmintás, tojás alakú, nagy méretű bonbonier. Mérete: 19 x 11 cm Jelzett Állapot: Hibátlan

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-11 21:00

Szoliter gyűrű_x000D_ Fehérarany 585, karmos foglalatban 1 nagy fekete briliáns cca. 1,50 ct ékítéssel, 2,3 g, átmérő: 17,7 mm

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

Tus, papír 94,5x100 cm

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-18 18:00

Durst lambda print (1/8) 50x50 cm

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-19 19:00

olaj, vászon, 175*225 cm
j.b.l. C. W. d. H. (utólagos), Proveniancia: Karátsonyi Jenő gyűjteményből, ho.: Postatakarékpénztár árverési raglap

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft

tempera, papír; 58 x 40

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-20 18:00

1896. 3Pf címszalagon

Kikiáltási ár: 900 Ft
Aukció időpontja: 2017-01-26 18:00

Kollator Henrik_x000D_ _x000D_ PARKRÉSZLET SZÖKŐKÚTTAL_x000D_ Akvarell, papír_x000D_ 320 × 230 mm_x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Kollator Henrik_x000D_

Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-21 17:00

rézkarc, papír, Hincz Gyula, 30*38 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció: 41. Aukció
Aukció időpontja: 2017-03-08 18:00

Ékszer, drágakő

121. tétel:

FÜGGŐ

Ezüst, markazit keretezésben ovális csiszolt citrin. 1920- 30. körüli. Bruttó: 4, 8 g

Kikiáltási ár: 11 000 Ft

olaj, vászon, 75*100 cm, j.b.l.: Némethy Miklós

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-07 17:00

Ezüst, 180 g., belül aranyozva, bakelit nyomógombbal. Belsejében vésett felirat: 'Billnek szeretettel Muráti Lili. Karácsony 1942.' A cigarettatárcát Bilicsi Tivadar kapta Muráti Lili szinésznőtől ajándékba. Jelzett: Pest, 1940 körül. M= 11,5 × 8,5 ×

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-21 17:00

121. tétel:

A csontok útja

A csontok útja Drumul oaselor 1982 román Doru Nastase (rend.) Nagy Dezső (graf.) 841 x 594 mm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-19 17:00

Olaj, vászon, 50 x 60 cm, Jelezve balra lent: Barát J.

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-27 18:00

Olaj, fa; 16x24 cm

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Szoliter gyűrű Fehérarany 585, karmos foglalatban 1 régi csiszolású briliáns cca. 1,25 ct (R2CP1) ékítéssel, 3,8 g, átmérő: 16,7 mm

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-16 17:00

53x63 vegyes technika, papír

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-26 18:00

1896. 3Pf címszalagon

Kikiáltási ár: 900 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-01 18:00

Lazúrozott tus, papír, 19x28 cm, Jelezve jobbra lent Szakács 70

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-24 18:00

Olaj vászon, 100 x 80 cm, Jelezve balra lent Mátyás 04

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-25 18:00

olaj, vászon, 71,5*58 cm, j.j.k.: Sz.M 1863, sérült

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-30 17:00