Függőóra Arany 585, duplafedeles tok, 4 gyémánt cca. 0,05 ct ékítéssel, arab számos, zománcozott számlap, működő cilinderjáratú szerkezet, Svájc, 1900 körül, 1910 körüli bécsi behozatali jeggyel, tokszám: 33139, bruttó 16,0 g, fedélnyitódás nem működik
Kikiáltási ár: 70 000 Ftpatinázott bronz, márvány talapzaton, Quiroz, m: 17,5 cm
Kikiáltási ár: 200 000 Ftakvarell-papír, j,h,ol,: Káté Dzsenifer, 420*290 cm
Kikiáltási ár: 7 000 FtHerendi virágmintás, tojás alakú, nagy méretű bonbonier. Mérete: 19 x 11 cm Jelzett Állapot: Hibátlan
Kikiáltási ár: 12 000 FtSzoliter gyűrű_x000D_ Fehérarany 585, karmos foglalatban 1 nagy fekete briliáns cca. 1,50 ct ékítéssel, 2,3 g, átmérő: 17,7 mm
Kikiáltási ár: 70 000 FtTus, papír 94,5x100 cm
Kikiáltási ár: 500 000 FtDurst lambda print (1/8) 50x50 cm
Kikiáltási ár: 55 000 FtFestmény, grafika
121. tétel:olaj, vászon, 175*225 cm
j.b.l. C. W. d. H. (utólagos), Proveniancia: Karátsonyi Jenő gyűjteményből, ho.: Postatakarékpénztár árverési raglap
tempera, papír; 58 x 40
Kikiáltási ár: 500 000 Ft1896. 3Pf címszalagon
Kikiáltási ár: 900 FtKollator Henrik_x000D_ _x000D_ PARKRÉSZLET SZÖKŐKÚTTAL_x000D_ Akvarell, papír_x000D_ 320 × 230 mm_x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Kollator Henrik_x000D_
Kikiáltási ár: 26 000 Ftrézkarc, papír, Hincz Gyula, 30*38 cm
Kikiáltási ár: 8 000 FtEzüst, markazit keretezésben ovális csiszolt citrin. 1920- 30. körüli. Bruttó: 4, 8 g
Kikiáltási ár: 11 000 FtFestmény, grafika
121. tétel:Némethy Miklós (1912-ben és 1914-ben Nagybányán dolgozott): Parkrészlet
olaj, vászon, 75*100 cm, j.b.l.: Némethy Miklós
Kikiáltási ár: 80 000 FtEzüst, 180 g., belül aranyozva, bakelit nyomógombbal. Belsejében vésett felirat: 'Billnek szeretettel Muráti Lili. Karácsony 1942.' A cigarettatárcát Bilicsi Tivadar kapta Muráti Lili szinésznőtől ajándékba. Jelzett: Pest, 1940 körül. M= 11,5 × 8,5 ×
Kikiáltási ár: 24 000 FtA csontok útja Drumul oaselor 1982 román Doru Nastase (rend.) Nagy Dezső (graf.) 841 x 594 mm
Kikiáltási ár: 25 000 FtOlaj, vászon, 50 x 60 cm, Jelezve balra lent: Barát J.
Kikiáltási ár: 70 000 FtOlaj, fa; 16x24 cm
Kikiáltási ár: 300 000 FtSzoliter gyűrű Fehérarany 585, karmos foglalatban 1 régi csiszolású briliáns cca. 1,25 ct (R2CP1) ékítéssel, 3,8 g, átmérő: 16,7 mm
Kikiáltási ár: 800 000 Ft53x63 vegyes technika, papír
Kikiáltási ár: 700 000 Ft1896. 3Pf címszalagon
Kikiáltási ár: 900 FtLazúrozott tus, papír, 19x28 cm, Jelezve jobbra lent Szakács 70
Kikiáltási ár: 12 000 FtOlaj vászon, 100 x 80 cm, Jelezve balra lent Mátyás 04
Kikiáltási ár: 200 000 Ftolaj, vászon, 71,5*58 cm, j.j.k.: Sz.M 1863, sérült
Kikiáltási ár: 180 000 Ft