Olaj, vászon, papírlemezen, 35,7 x 28,8 cm, Jelezve jobbra fent: Poll H.
Kikiáltási ár: 950 000 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Bibliofília. Szerelmi népdalok. I. Boldog szerelem. II. Boldogtalan szerelem. Székely Sándor gyűjteményéből, sajtó alá rendezte s jegyzetekkel ellátta Abafi Lajos. Erdélyi Pál (1864-1936) könyvtáros, irodalomtörténész, egyetemi tanár, az Erdélyi Múzeum sz
Kikiáltási ár: 3 000 FtFestmény, grafika
122. tétel:Áldor János László (1895-1944) Áldor János László (1895-1944): Kalapját megemelő idős ember J.j.l.
Áldor János László (1895-1944): Kalapját megemelő idős ember J.j.l.
Kikiáltási ár: 45 000 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Géfin Gyula: A Szombathelyi Egyházmegye története. Szerk. Géfin Gyula. II. kötet. Kollányi Ferenc (1863-1933) jogtörténész számára dedikált példány.
Kikiáltási ár: 3 000 FtOlaj, vászon, 70 x 80 cm, Jelezve balra lent: Fenyő György, 1930
Kikiáltási ár: 2 800 000 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Folyóirat. Megfagyott Muzsikus. 1926. Folyóirat. Megfagyott Muzsikus. 1926. 15. évf.
Folyóirat. Megfagyott Muzsikus. 1926. 15. évf.
Kikiáltási ár: 1 600 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Fodor József összes versei (1922–1942). Első kiadás. + Fodor József: Fogj meg, Isten... c. versének gépirata.
Kikiáltási ár: 1 800 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Steinbeck, John Steinbeck, John: Volt egyszer egy háború. Haditudósítások. Ford. Vajda Gábor. Első magyar nyelvű kiadás. Aláírt példány.
Kikiáltási ár: 10 000 FtMaigret felügyelő csapdája (1966). Rendezte: Mario Landi. Főszereplők: Gino Cervi, Lila Kedrova, Raymond Pellegrin. Plakáttervező: Kálmánchey Zoltán (1969). Hajtott, felcsavarva, 81,5×56 cm
Kikiáltási ár: 9 000 FtZsolnay manufaktúra, 22 x 11 cm, Porcelánfajansz, 1870-80
Kikiáltási ár: 450 000 FtAnyagában színezett üveggel, csorba nélkül, fémjellel, mestejeggyel (HI), egyik mozog, m:8,5 cm bruttó:120 g.
Kikiáltási ár: 12 000 Ft