Mérete 53 cm* 80 cm, Technika: olaj/farost, J.J.L.: PATS

Kikiáltási ár: 35 000 Ft

aquatinta, 10/13, szignált, 39,5 x 29,5

Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

pasztell, papír, j.b.l.: Diósy, 70*50 cm,

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

45x30 ;akvarell, papír;Jelezve jobbra lent: Ámos „Izbégi feszület” 1940

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00

Gouache, papír;34,5x50 cm;Jelzés nélkül; Hátoldalon: Kádár Béla helyett lánya Kádár Zsuzsa

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

Arany 585 óratok és bőrszíj, másodperckörös kék számlap arab számokkal, régi zsebóra szerkezetből alakított karóra (c73). Jelzett: IWC Schaff hausen, cased by Ursula Becsei, szerkezetszám: 883566, bruttó: 66,1 g Átmérő: 40 mm

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00

Mérete 18 cm* 13 cm, Technika: vegyes/papír, J.N.

Kikiáltási ár: 35 000 Ft

Fehér- és sárgaarany 750 kombinációja, hosszúkás pálcika_x000D_ szemekből, zárakon 1-1 kis briliáns cca. 0,04 ct (MCrSi),_x000D_ jelzett Baraka, 40,5 g, hossz: 45,18,5 cm

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

tempera; 30 x 22,5

Kikiáltási ár: 44 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00

Mérete 50 cm* 70 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: HALASI HORVÁTH I. 1980, képcsarnok

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

olaj, vászon, 79*62 cm, j.n. b.f. felirat: Zrínyi Ilona

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-03 17:00

fotó, sérült, sarkánál hiányos, 50,5*76 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-07 14:00

Sikuta Gusztáv (1919-1985): Asztali csendélet, olaj, farost, 69 x 47 cm, Jelezve jobbra lent: Sikuta

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-10 18:00

Gouache, papír;84,5x59,5 cm;Jelezve jobbra lent: Kádár Béla

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-16 18:00

37x28;pasztell, papír;Jelezve jobbra lent: BA

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Ékszer, drágakő

123. tétel:

Nyakék

Fehérarany 750, 118 különböző nagyságú, azsúr foglalt briliáns cca. 8,50 ct (MWVs), 1 tengeri tenyésztett gyöngy, szemátmérő:, 36,4 g, hossz: 38 cm

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft

Akvarell, papír, 340 x 480 mm, Jelezve jobbra lent: BA ligatúra

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-03-11 18:00

rézkarc, AP III/VII., szignált; 28,7 x 19,5

Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Aukció: 87. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-03-21 11:00

rk., szig., 39 x 29,5

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció: 88. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-05-30 11:00

Akvarell, tus, papír;45,5x61,5 cm;Jelezve balra lent: Keszthely 1932. VII/9 Karmelita templom Keszthely "Pap utca" Patkó Keszthely, Kirche von Keszthely Ungarn

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-20 18:00

45x33;olaj, vászon;Jelezve jobbra lent: Czóbel

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-18 18:00

rézkarc, szignált, 22 x 14

Kikiáltási ár: 17 000 Ft
Aukció: 89. aukció
Aukció időpontja: 2020-09-26 11:00

Zománc gyémánt karkötő Arany 585, plasztikus karpánton, középdísz 23 rózsacsiszolású gyémánt cca. 1,00 ct, kék-fehér zománc, nyelves zár, Budapest, 1940 körül, S. I. mesterjegy, 51,9 g, hossz: 21 cm

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-29 18:00

bársony hátlapon?, 26 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-21 14:00