Mérete 53 cm* 80 cm, Technika: olaj/farost, J.J.L.: PATS
Kikiáltási ár: 35 000 Ftaquatinta, 10/13, szignált, 39,5 x 29,5
Kikiáltási ár: 26 000 Ftpasztell, papír, j.b.l.: Diósy, 70*50 cm,
Kikiáltási ár: 60 000 Ft45x30 ;akvarell, papír;Jelezve jobbra lent: Ámos „Izbégi feszület” 1940
Kikiáltási ár: 550 000 FtGouache, papír;34,5x50 cm;Jelzés nélkül; Hátoldalon: Kádár Béla helyett lánya Kádár Zsuzsa
Kikiáltási ár: 5 000 000 FtArany 585 óratok és bőrszíj, másodperckörös kék számlap arab számokkal, régi zsebóra szerkezetből alakított karóra (c73). Jelzett: IWC Schaff hausen, cased by Ursula Becsei, szerkezetszám: 883566, bruttó: 66,1 g Átmérő: 40 mm
Kikiáltási ár: 500 000 FtMérete 18 cm* 13 cm, Technika: vegyes/papír, J.N.
Kikiáltási ár: 35 000 FtFehér- és sárgaarany 750 kombinációja, hosszúkás pálcika_x000D_ szemekből, zárakon 1-1 kis briliáns cca. 0,04 ct (MCrSi),_x000D_ jelzett Baraka, 40,5 g, hossz: 45,18,5 cm
Kikiáltási ár: 500 000 Fttempera; 30 x 22,5
Kikiáltási ár: 44 000 FtMérete 50 cm* 70 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: HALASI HORVÁTH I. 1980, képcsarnok
Kikiáltási ár: 120 000 Ftolaj, vászon, 79*62 cm, j.n. b.f. felirat: Zrínyi Ilona
Kikiáltási ár: 220 000 Ftfotó, sérült, sarkánál hiányos, 50,5*76 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtSikuta Gusztáv (1919-1985): Asztali csendélet, olaj, farost, 69 x 47 cm, Jelezve jobbra lent: Sikuta
Kikiáltási ár: 650 000 FtGouache, papír;84,5x59,5 cm;Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft37x28;pasztell, papír;Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 120 000 FtFehérarany 750, 118 különböző nagyságú, azsúr foglalt briliáns cca. 8,50 ct (MWVs), 1 tengeri tenyésztett gyöngy, szemátmérő:, 36,4 g, hossz: 38 cm
Kikiáltási ár: 1 900 000 FtAkvarell, papír, 340 x 480 mm, Jelezve jobbra lent: BA ligatúra
Kikiáltási ár: 160 000 Ftrézkarc, AP III/VII., szignált; 28,7 x 19,5
Kikiáltási ár: 9 000 Ftrk., szig., 39 x 29,5
Kikiáltási ár: 12 000 FtAkvarell, tus, papír;45,5x61,5 cm;Jelezve balra lent: Keszthely 1932. VII/9 Karmelita templom Keszthely "Pap utca" Patkó Keszthely, Kirche von Keszthely Ungarn
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft45x33;olaj, vászon;Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 650 000 Ftrézkarc, szignált, 22 x 14
Kikiáltási ár: 17 000 FtZománc gyémánt karkötő Arany 585, plasztikus karpánton, középdísz 23 rózsacsiszolású gyémánt cca. 1,00 ct, kék-fehér zománc, nyelves zár, Budapest, 1940 körül, S. I. mesterjegy, 51,9 g, hossz: 21 cm
Kikiáltási ár: 600 000 Ftbársony hátlapon?, 26 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ft