karton, olaj, 50 x 60
Kikiáltási ár: 75 000 FtMérete 33 cm* 37,5 cm, Technika: akvarell/papír, J.J.L.: JÁNDI ZS, paszpartuban
Kikiáltási ár: 20 000 FtOlaj, monotípia, papír;29,5x42 cm;Jelezve balra lent: Kondor 1960.
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft63x100,5,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Földes
Kikiáltási ár: 150 000 FtBálint Endre (Budapest, 1914 – Budapest, 1986) Kollázsterv Linómetszet, kollázs, papír 40 X 23 cm Jelezve balra középen: Ajánlás, 1983 Bálint
Kikiáltási ár: 180 000 Ftolaj, vászon kartonra rag., 20*14 cm, j.b.l.: K. Spányi B., sérült
Kikiáltási ár: 60 000 FtMérete 35 cm* 50 cm, Technika: olaj/vászon kartonra kasírozva, J.J.L.: PERÉNYI
Kikiáltási ár: 22 000 Ftrézkarc, szignált, 11,3 x 7,8
Kikiáltási ár: 7 000 FtMérete 21 cm* 29,5 cm, Technika: grafit/papír, J.N., a festőnő mappájából, félbehajtott kétoldalas grafika
Kikiáltási ár: 3 000 FtMérete 70 cm* 90 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: BENEDEK, képcsarnok
Kikiáltási ár: 50 000 Ftrézkarc, szignált, 27 x 41
Kikiáltási ár: 22 000 Ftolaj, vászon, j.b.l.: Geiger R., 80*60 cm,
Kikiáltási ár: 90 000 Ft28x19 ;vegyes technika, papír;Jelezve jobbra lent: Egry József
Kikiáltási ár: 380 000 FtOlaj, vászon;50x61 cm;Jelezve balra fent: Vértes; Hátoldalon: Sur la Terasse du Café
Kikiáltási ár: 400 000 FtIWC Schaff hausen Regulateur férfi karóra Fehérarany 585 óratok, bőrszíj, törtfehér arab számos másodperckörös regulátor számlap, régi zsebóra szerkezetből alakított karóra (c73). Jelzett: IWC Schaff hausen, cased by Ursula Becsei 2011, szerkezetszám: 929
Kikiáltási ár: 650 000 FtMérete 40 cm* 50 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: PINTÉR ISTVÁN PÁL
Kikiáltási ár: 25 000 FtArany 750, kaucsuk betét, 72 apró briliáns cca. 0,60 ct_x000D_ (MTCrVs), pillangózár, 35,8 g, átmérő: 6,5 cm_x000D_
Kikiáltási ár: 350 000 Ftszínes linó, szignált; 29,3 x 38
Kikiáltási ár: 8 000 FtMérete 40 cm* 50 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: HALASI HORVÁTH 1979 BUDAPESt, állapota jó
Kikiáltási ár: 145 000 Ftolaj, vászon, 79*62 cm, j.n. b.f. felirat: Thököly Imre
Kikiáltási ár: 220 000 Ftfotó, 76*25,5 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtBálint Endre (1914-1986): Angyal, 1968, olaj, fa, 15 x 15 cm, Jelezve a hátoldalon: Bálint 968
Kikiáltási ár: 550 000 FtOlaj, karton papírlemezen;29x39 cm;Jelezve balra lent: Basch 33
Kikiáltási ár: 120 000 Ft103x135;olaj, vászon;Jelezve jobbra lent: Mazzag
Kikiáltási ár: 380 000 Ft