karton, olaj, 50 x 60

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció: 83. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-04-06 11:00

Mérete 33 cm* 37,5 cm, Technika: akvarell/papír, J.J.L.: JÁNDI ZS, paszpartuban

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Olaj, monotípia, papír;29,5x42 cm;Jelezve balra lent: Kondor 1960.

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00

63x100,5,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Földes

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Bálint Endre (Budapest, 1914 – Budapest, 1986) Kollázsterv Linómetszet, kollázs, papír 40 X 23 cm Jelezve balra középen: Ajánlás, 1983 Bálint

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

olaj, vászon kartonra rag., 20*14 cm, j.b.l.: K. Spányi B., sérült

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

Mérete 35 cm* 50 cm, Technika: olaj/vászon kartonra kasírozva, J.J.L.: PERÉNYI

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

rézkarc, szignált, 11,3 x 7,8

Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

Mérete 21 cm* 29,5 cm, Technika: grafit/papír, J.N., a festőnő mappájából, félbehajtott kétoldalas grafika

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Mérete 70 cm* 90 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: BENEDEK, képcsarnok

Kikiáltási ár: 50 000 Ft

rézkarc, szignált, 27 x 41

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

olaj, vászon, j.b.l.: Geiger R., 80*60 cm,

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

28x19 ;vegyes technika, papír;Jelezve jobbra lent: Egry József

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00

Olaj, vászon;50x61 cm;Jelezve balra fent: Vértes; Hátoldalon: Sur la Terasse du Café

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

IWC Schaff hausen Regulateur férfi karóra Fehérarany 585 óratok, bőrszíj, törtfehér arab számos másodperckörös regulátor számlap, régi zsebóra szerkezetből alakított karóra (c73). Jelzett: IWC Schaff hausen, cased by Ursula Becsei 2011, szerkezetszám: 929

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00

Mérete 40 cm* 50 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: PINTÉR ISTVÁN PÁL

Kikiáltási ár: 25 000 Ft

Arany 750, kaucsuk betét, 72 apró briliáns cca. 0,60 ct_x000D_ (MTCrVs), pillangózár, 35,8 g, átmérő: 6,5 cm_x000D_

Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

színes linó, szignált; 29,3 x 38

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00

Mérete 40 cm* 50 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: HALASI HORVÁTH 1979 BUDAPESt, állapota jó

Kikiáltási ár: 145 000 Ft

olaj, vászon, 79*62 cm, j.n. b.f. felirat: Thököly Imre

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-03 17:00

fotó, 76*25,5 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-07 14:00

Bálint Endre (1914-1986): Angyal, 1968, olaj, fa, 15 x 15 cm, Jelezve a hátoldalon: Bálint 968

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-10 18:00

Olaj, karton papírlemezen;29x39 cm;Jelezve balra lent: Basch 33

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-16 18:00

103x135;olaj, vászon;Jelezve jobbra lent: Mazzag

Kikiáltási ár: 380 000 Ft