Fehérarany 585, nyitható reif, áttört levél és virág_x000D_ motívumon, 22 különböző nagyságú briliáns cca. 1,60 ct_x000D_ (MCrSi), 30,6 g, átmérő: 6 cm_x000D_
Kikiáltási ár: 350 000 FtFestmény, grafika
137. tétel:Mirkovszkyné Greguss Gizella (1862 – 1955): Virággyerek sorozatból: Makk, 1893
tus, akvarell; 23,8 x 14,5
Kikiáltási ár: 6 000 FtMérete 55 cm* 42 cm, Technika: pasztel/papír, J.B.L.: GÖLLNER M., képcsarnok, jó állapotban
Kikiáltási ár: 72 000 Ftolaj, vászon, 27*31 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 160 000 Ftírta: Jonathan Hensleigh és Roderick Thorp, 1994, Andrew G. Vajna bőr borítású kötete, 28*22 cm
Kikiáltási ár: 50 000 FtVastagh Géza (1866-1919): Oroszlánpár a sziklán, olaj, vászon, 32 x 52 cm, Jelezve jobbra lent: V G és Jelezve hátoldalon: Vastagh Géza
Kikiáltási ár: 440 000 FtOlaj, vászon;50,5x71 cm;Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla N.B.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft31x41;vegyes technika, papír;Jelezve jobbra lent: Morinyi 943
Kikiáltási ár: 400 000 FtPlatina 950, 1 nagyobb és 30 apró briliáns cca. 0,38 ct (MWVS1), jelzett Tiffany & Co., referenciaszám: 26091217, 5,1 g, méret: 56
Kikiáltási ár: 700 000 FtRézkarc, papír, 93 x 190 mm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 42 000 Ftceruza, akvarell; 16 x 8
Kikiáltási ár: 34 000 Ftakv./+K, 21 x 22
Kikiáltási ár: 8 000 FtOlaj, papír papírlemezen;43,5x31 cm;Jelezve jobbra lent: TM
Kikiáltási ár: 450 000 Ft38,5x54;olaj, falemez;Jelezve jobbra lent: Rubovics M.
Kikiáltási ár: 140 000 Ftrézkarc, rézkarclemez, 10,3 x 20,2
Kikiáltási ár: 30 000 FtBriliáns szoliter gyűrű Fehérarany 585, karmos foglalatban 1 nagyobb, modern csiszolású briliáns cca. 0,70 ct, szín: G, tisztaság: VVS2, 2,4 g, méret: 56
Kikiáltási ár: 380 000 Ftfestett agyag, 50 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftrézkarc, szignált, 15,5 x 16,6
Kikiáltási ár: 13 000 FtFestett kerámia. M.: 113 cm Jelzett: festett Várnagy Ildikó 91. Proveniencia: KOGART Kiadvány: Keserű Katalin: Várnagy Ildikó (monográfia) 246. o.
Kikiáltási ár: 650 000 FtOlaj, vászon, 47x57,5 cm, Jelezve jobbra lent: Kádár Géza
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtJakovits József (Budapest, 1909 – Budapest, 1994) Irányvonalak, 1988 Szitanyomat, papír 330 x 220 mm Jelezve balra lent: 19/70 Jelezve jobbra lent: Jakovits 88
Kikiáltási ár: 32 000 Ft3 darab biedermeier emlékpohár - Fúvott, színtelen kalcedonüveg. Palástján pasztózus arany-, és ezüstfestéssel indás-leveles dekor. Aranyozása kissé kopott. Cseh, 1860 köröl. M.: 14 cm - Fúvott, színtelen üveg rézrubin páccal festve. Felületén és leemelhe
Kikiáltási ár: 140 000 FtOlaj, vászon, 50,5 x 60,5 cm, Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 000 000 FtBriliáns függő Fehérarany 585, briolett csiszolású hegyikristály cca. 40,00 ct, foglalaton 21 modern csiszolású briliáns cca. 0,30 ct, J, SI2, 13,3 g
Kikiáltási ár: 150 000 Ft