Ékszer, drágakő

137. tétel:

Karék

Fehérarany 585, nyitható reif, áttört levél és virág_x000D_ motívumon, 22 különböző nagyságú briliáns cca. 1,60 ct_x000D_ (MCrSi), 30,6 g, átmérő: 6 cm_x000D_

Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

tus, akvarell; 23,8 x 14,5

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00

Mérete 55 cm* 42 cm, Technika: pasztel/papír, J.B.L.: GÖLLNER M., képcsarnok, jó állapotban

Kikiáltási ár: 72 000 Ft

olaj, vászon, 27*31 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-03 17:00

írta: Jonathan Hensleigh és Roderick Thorp, 1994, Andrew G. Vajna bőr borítású kötete, 28*22 cm

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-07 14:00

Vastagh Géza (1866-1919): Oroszlánpár a sziklán, olaj, vászon, 32 x 52 cm, Jelezve jobbra lent: V G és Jelezve hátoldalon: Vastagh Géza

Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-10 18:00

Olaj, vászon;50,5x71 cm;Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla N.B.

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-16 18:00

31x41;vegyes technika, papír;Jelezve jobbra lent: Morinyi 943

Kikiáltási ár: 400 000 Ft

Platina 950, 1 nagyobb és 30 apró briliáns cca. 0,38 ct (MWVS1), jelzett Tiffany & Co., referenciaszám: 26091217, 5,1 g, méret: 56

Kikiáltási ár: 700 000 Ft

Rézkarc, papír, 93 x 190 mm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 42 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-03-11 18:00

ceruza, akvarell; 16 x 8

Kikiáltási ár: 34 000 Ft
Aukció: 87. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-03-21 11:00

akv./+K, 21 x 22

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció: 88. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-05-30 11:00

Olaj, papír papírlemezen;43,5x31 cm;Jelezve jobbra lent: TM

Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-20 18:00

38,5x54;olaj, falemez;Jelezve jobbra lent: Rubovics M.

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-18 18:00

rézkarc, rézkarclemez, 10,3 x 20,2

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció: 89. aukció
Aukció időpontja: 2020-09-26 11:00

Briliáns szoliter gyűrű Fehérarany 585, karmos foglalatban 1 nagyobb, modern csiszolású briliáns cca. 0,70 ct, szín: G, tisztaság: VVS2, 2,4 g, méret: 56

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-29 18:00

festett agyag, 50 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-21 14:00

rézkarc, szignált, 15,5 x 16,6

Kikiáltási ár: 13 000 Ft
Aukció: 90. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-12-05 11:00

Festett kerámia. M.: 113 cm Jelzett: festett Várnagy Ildikó 91. Proveniencia: KOGART Kiadvány: Keserű Katalin: Várnagy Ildikó (monográfia) 246. o.

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-10 17:00

Olaj, vászon, 47x57,5 cm, Jelezve jobbra lent: Kádár Géza

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-19 19:00

Jakovits József (Budapest, 1909 – Budapest, 1994) Irányvonalak, 1988 Szitanyomat, papír 330 x 220 mm Jelezve balra lent: 19/70 Jelezve jobbra lent: Jakovits 88

Kikiáltási ár: 32 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-28 17:00

3 darab biedermeier emlékpohár - Fúvott, színtelen kalcedonüveg. Palástján pasztózus arany-, és ezüstfestéssel indás-leveles dekor. Aranyozása kissé kopott. Cseh, 1860 köröl. M.: 14 cm - Fúvott, színtelen üveg rézrubin páccal festve. Felületén és leemelhe

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-05-05 17:00

Olaj, vászon, 50,5 x 60,5 cm, Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-02 18:00

Ékszer, drágakő

137. tétel:

Briliáns függő

Briliáns függő Fehérarany 585, briolett csiszolású hegyikristály cca. 40,00 ct, foglalaton 21 modern csiszolású briliáns cca. 0,30 ct, J, SI2, 13,3 g

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-22 18:00