Fa, Magasság: 40 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 750 000 FtKönyv, papírrégiség
137. tétel:A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. (Írták: Szabó Dezső, Pálmai Géza, Simonyi Alfréd és Tóth Mihály. Szerkesztette Csuhay Dénes.)
Kikiáltási ár: 1 800 FtKönyv, papírrégiség
137. tétel:Hadtörténet, militária. (Bánlaky) B(reit) J(ózsef): Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harczának katonai története. II-III. kötet.
Kikiáltási ár: 6 000 FtOlaj, karton, 33 x 48 cm, Jelezve jobbra lent: C Markó Junior 1854.
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtGarai János: Vergődő magyar vidékek. -- riportkönyve.
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
137. tétel:Folyóirat. Magyarságtudomány. 1936. II. évfolyam. Szerk. Ortutay Gyula. Teljes.
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
137. tétel:Takáts Gyula Takáts Gyula: Versek Drangalagból. Major János költőnek dedikált példány.
Takáts Gyula Takáts Gyula: Versek Drangalagból. Major János költőnek dedikált példány.
Kikiáltási ár: 6 000 FtSándor Mátyás (1963). Rendezte: Georges Lampin. Szereplők: Louis Jourdan, Antoine Balpêtré, Bernard Blier, Antonio Casas. Plakáttervező: Muray Róbert (1964). Hajtott, felcsavarva, szakásokkal, 81×145 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtÓra
137. tétel:Raingo Frères (Paris) köre : Mandarin a lótuszok között – II. Császárság aranyozott kandallóóra
44 x 32,5 cm, Bronz, 1800-as évek vége
Kikiáltási ár: 140 000 FtJohann Baptist Homann, Fluviorum in Europa principis Danubii Cum Adiacentibus Regnis nec non totius Graeciae Et Archipelagi Novißima Tabula,(A Duna vízfolyása). Színezett rézmetszet, 1720 körüli, üvegezet keretben, 49x57,5cm
Kikiáltási ár: 90 000 FtÉkszer, drágakő
138. tétel:138. tétel, Gyűrű, 14 k au, 1 smaragd cca. 0,50 ct, 10 bril. cca. 0,70 ct, 3,5 g