150. tétel:Ékszer, drágakő
150. tétel:Műtárgy leírás - olaj, karton, 30,5*29 cm, j.n.
Tételkód - NAG216-150
Műtárgy leírás - Ezüst, 66 g., belül aranyozva. Kerek forma, egész felületén gilosált díszítmény. Leemelhető fedelén transzlucid és színes zománccal festett fehér rózsa. Oldalán a zománcon apró kopások. Jelzett: német, 1900 körül, valamint 1902 után
Kikiáltási ár: 35 000 Fttus, papír, en Levi aiz Milet 52, 36,5*52 cm
Kikiáltási ár: 70 000 FtPorcelánfajansz, öblében magastüzű, színes mázakkal festett és aranyozott keleties virágdekor. Aranyozása megkopott. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 431 (formaszám), valamint máz alatti kékkel bélyegzett családi jegy. Zsolnay, Pécs,
Kikiáltási ár: 25 000 FtGouache, papír 73x50 cm Jelezve középen lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft..altrimenti ci arrabbiamo! 1974/1976 olasz Marcello Fondato (rend.) Jack Davis (graf.) 1040 × 690 mm
Kikiáltási ár: 40 000 Ftvegyes technika, papír,25,5 x 32
Kikiáltási ár: 120 000 Ftolaj, vászon, 29*38 cm, j.j.l.: Kratochwill
Kikiáltási ár: 44 000 FtÜlőgarnitúra
Kikiáltási ár: 40 000 Ft