papír, akvarell, jbl, ho., 49 cm
Kikiáltási ár: 48 000 Ftpapír, ceruza, jjl, 30,5 x 18,5 cm
Kikiáltási ár: 11 000 FtFestmény, grafika
47. tétel:Tarjáni Simkovics Jenő (Budapest, 1895 - Budapest, 1995) Siratás Rézkarc, papír 145 X 205 mm Jelezve jobbra lent: Simkovics Jenő
Kikiáltási ár: 26 000 Ftpapír, tus, jn, 34 x 41 cm
Kikiáltási ár: 16 000 Ftvörösréz, bronz, jn, 7,2 és 14 cm
Kikiáltási ár: 6 200 FtEzüst 800, részben aranyozott, geometrikus gilosált díszítéssel, 1930 körül, 17,6 g
Kikiáltási ár: 15 000 Fttempera, karton, 70*60 mm, j.n., eredeti bőr tokjában
Kikiáltási ár: 34 000 Ft12,5x16.5 cm,olaj,fa,j.j.l:Molnár Z.János
Kikiáltási ár: 30 000 FtKönyv, papírrégiség
47. tétel:Bródy Maróti Dóra rajzolta, Kner Albert véste ólomba: A halál himnusza, Ráskai Lea kezeírásával
Hungária 1936., 259.számú példány Lestyán Sándor részére
Kikiáltási ár: 7 500 Ftvászon, olaj, jbf, 21,5 x 30 cm
Kikiáltási ár: 30 000 Ftpapír, akvarell, jbl, 33 x 23 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftbronz, jelzett, 24,5 x 16,5 cm
Kikiáltási ár: 5 000 FtPénz, érem, plakett
47. tétel:Renner Kálmán (1927-1994): Nyugat-dunántúli intézőbizottság 1962-1972
bronz, jelzett, 9 cm
Kikiáltási ár: 2 500 FtMérete 42 cm*32 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: nDÓNÁTHJ909 72
Kikiáltási ár: 65 000 FtCeruza, akvarell, papír;31x43 cm;Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 380 000 Ft46x62,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: B. János
Kikiáltási ár: 400 000 FtBalla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965) Kertrészlet Olaj, karton 49 x 59 cm Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 220 000 Ft13.000.-/db
Kikiáltási ár: 78 000 Ftolaj, fa, 46,5*42 cm, sérült
Kikiáltási ár: 80 000 Ftbronz, jn, 26 x 36 cm
Kikiáltási ár: 14 000 FtMérete 42 cm*32 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: nDÓNÁTHJ909 72
Kikiáltási ár: 65 000 Ftmonotípia, 17,2 x 18,6
Kikiáltási ár: 28 000 Ftbronz, jelzett, 10,5 cm
Kikiáltási ár: 5 000 FtMérete 29,5 cm* 39,5 cm, Technika: színezett rézkarc, J.J.L.: GAAL D, 47/100, jó állapotban
Kikiáltási ár: 6 000 Ft