papír, akvarell, jbl, ho., 49 cm

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-01-30 18:00

papír, ceruza, jjl, 30,5 x 18,5 cm

Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-13 18:00

Tarjáni Simkovics Jenő (Budapest, 1895 - Budapest, 1995) Siratás Rézkarc, papír 145 X 205 mm Jelezve jobbra lent: Simkovics Jenő

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

papír, tus, jn, 34 x 41 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-27 18:00

vörösréz, bronz, jn, 7,2 és 14 cm

Kikiáltási ár: 6 200 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-13 18:00

Ezüst 800, részben aranyozott, geometrikus gilosált díszítéssel, 1930 körül, 17,6 g

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

tempera, karton, 70*60 mm, j.n., eredeti bőr tokjában

Kikiáltási ár: 34 000 Ft
Aukció: 240. aukció
Aukció időpontja: 2019-03-12 17:00

12,5x16.5 cm,olaj,fa,j.j.l:Molnár Z.János

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-14 18:00

Hungária 1936., 259.számú példány Lestyán Sándor részére

Kikiáltási ár: 7 500 Ft
Aukció: 83. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-04-06 11:00

vászon, olaj, jbf, 21,5 x 30 cm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-27 18:00

papír, akvarell, jbl, 33 x 23 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-04-10 18:00

bronz, jelzett, 24,5 x 16,5 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-04-24 18:00

bronz, jelzett, 9 cm

Kikiáltási ár: 2 500 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-08 18:00

Mérete 42 cm*32 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: nDÓNÁTHJ909 72

Kikiáltási ár: 65 000 Ft

Ceruza, akvarell, papír;31x43 cm;Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00

46x62,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: B. János

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Balla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965) Kertrészlet Olaj, karton 49 x 59 cm Jelezve jobbra lent: Balla Béla

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

13.000.-/db

Kikiáltási ár: 78 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-22 18:00

olaj, fa, 46,5*42 cm, sérült

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

bronz, jn, 26 x 36 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-05 18:00

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

monotípia, 17,2 x 18,6

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

bronz, jelzett, 10,5 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-19 18:00

Mérete 29,5 cm* 39,5 cm, Technika: színezett rézkarc, J.J.L.: GAAL D, 47/100, jó állapotban

Kikiáltási ár: 6 000 Ft