olaj, fa, 33,5*27,5 cm, sérült

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

karton, olaj, jjl, ho., 70 x 50 cm

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-05 18:00

Mérete 80 cm* 60 cm, Technika: olaj/farost, J.B.L.: TURCSÁN 77, képcsarnok

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

rézkarc, szignált, 8,5 x 6,3

Kikiáltási ár: 17 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

fa, nád

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-19 18:00

Mérete 24 cm* 15 cm, Rézkarc

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

1840 körüli export-munka, lakkozott fa doboz dús aranyfestéssel és ón teatartó edényekkel, állapota korának megfelelő, az ón betétek sérültek, mérete 21 cm*14 cm*15 cm

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-23 20:00

vászon fatáblára kasírozva, olaj, jho, 29,5 x 39,5 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-26 18:00

Mérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L., jó állapotban

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

fa, olaj, jjl, 25,5 x 35,5 cm

Kikiáltási ár: 46 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-07-31 18:00

Mérete 32 cm*48 cm, Technika: akvarell

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-04 20:00

Mérete , Technika: szén/papír, J.J.L.: TÁBORI ZSUZSÁNNA 1974.III.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-18 20:00

vászon, olaj, kasírozva jho., 29,5 x 39,6 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-04 18:00

Mérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/farost, J.J.L.: CSÁKI-MARONYÁK

Kikiáltási ár: 220 000 Ft

színes szita, 6/20, szignált, 53 x 42

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

bronz, jelzett, 7 cm

Kikiáltási ár: 1 500 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-18 18:00

Mérete 30,7 cm* 39 cm, Technika: rézkarc, J.J.L.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-29 20:00

litográfia, jbl , 22,5 x 28 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-02 18:00

olaj, vászon, j.n. , 67,5*47 cm, sérült

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

41x46 ;olaj, farost;Jelezve középen iktatókönyvben: Ősi 2019

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00

Mérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/farost, J.B.L.: SOMOGYI SOMA 85

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-13 20:00

Tus, papír papírlemezen;54x37 cm;Jelezve balra középen: Uitz B. 918

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

Acéltok és -csat, fehér 3 segédkörös számlap naptár kijelzéssel, 100 méterig vízálló tok zafírüveggel, működő automata stopperes szerkezet. Jelzett: Ebel 1911 Discovery Automatic Chronometer, referenciaszám: 1215795; A251575 Átmérő: 44 mm

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00

Mérete 24,7 cm* 27,7 cm, Technika: tus, filctoll/papír, J.J.L. és J.B.L.: E 20/2

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-27 20:00