olaj, fa, 33,5*27,5 cm, sérült
Kikiáltási ár: 60 000 Ftkarton, olaj, jjl, ho., 70 x 50 cm
Kikiáltási ár: 190 000 FtMérete 80 cm* 60 cm, Technika: olaj/farost, J.B.L.: TURCSÁN 77, képcsarnok
Kikiáltási ár: 150 000 Ftrézkarc, szignált, 8,5 x 6,3
Kikiáltási ár: 17 000 Ftfa, nád
Kikiáltási ár: 65 000 FtMérete 24 cm* 15 cm, Rézkarc
Kikiáltási ár: 8 000 Ft1840 körüli export-munka, lakkozott fa doboz dús aranyfestéssel és ón teatartó edényekkel, állapota korának megfelelő, az ón betétek sérültek, mérete 21 cm*14 cm*15 cm
Kikiáltási ár: 150 000 Ftvászon fatáblára kasírozva, olaj, jho, 29,5 x 39,5 cm
Kikiáltási ár: 38 000 FtMérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L., jó állapotban
Kikiáltási ár: 60 000 Ftfa, olaj, jjl, 25,5 x 35,5 cm
Kikiáltási ár: 46 000 FtMérete 32 cm*48 cm, Technika: akvarell
Kikiáltási ár: 18 000 FtMérete , Technika: szén/papír, J.J.L.: TÁBORI ZSUZSÁNNA 1974.III.
Kikiáltási ár: 2 000 Ftvászon, olaj, kasírozva jho., 29,5 x 39,6 cm
Kikiáltási ár: 38 000 FtMérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/farost, J.J.L.: CSÁKI-MARONYÁK
Kikiáltási ár: 220 000 Ftszínes szita, 6/20, szignált, 53 x 42
Kikiáltási ár: 22 000 Ftbronz, jelzett, 7 cm
Kikiáltási ár: 1 500 FtMérete 30,7 cm* 39 cm, Technika: rézkarc, J.J.L.
Kikiáltási ár: 6 000 Ftlitográfia, jbl , 22,5 x 28 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftolaj, vászon, j.n. , 67,5*47 cm, sérült
Kikiáltási ár: 65 000 Ft41x46 ;olaj, farost;Jelezve középen iktatókönyvben: Ősi 2019
Kikiáltási ár: 340 000 FtMérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/farost, J.B.L.: SOMOGYI SOMA 85
Kikiáltási ár: 60 000 FtTus, papír papírlemezen;54x37 cm;Jelezve balra középen: Uitz B. 918
Kikiáltási ár: 2 400 000 FtAcéltok és -csat, fehér 3 segédkörös számlap naptár kijelzéssel, 100 méterig vízálló tok zafírüveggel, működő automata stopperes szerkezet. Jelzett: Ebel 1911 Discovery Automatic Chronometer, referenciaszám: 1215795; A251575 Átmérő: 44 mm
Kikiáltási ár: 360 000 FtMérete 24,7 cm* 27,7 cm, Technika: tus, filctoll/papír, J.J.L. és J.B.L.: E 20/2
Kikiáltási ár: 25 000 Ft