farost, olaj, jjl, 30 x 80 cm

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-08 18:00

Mérete 69 cm* 49 cm, Technika: pasztel/papír, J.J.L.

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Olaj, vászon;54,5x77,5 cm;Jelezve jobbra fent: Aba Novák

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00

50x60,vegyes technika, papír,jelezve jobbra lent: Egry József Nervi 938

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Rippl-Rónai József (Kaposvár, 1861 – Kaposvár, 1927) Balatoni vidék. Badacsony (A Badacsony), 1900 körül Olak, karton 47 x 64 cm Jelzés nélkül Kiállítva: 1902 Merkúr-palota

Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

Szőnyeg, textil

53. tétel:

Szőnyeg

gyapjú, 125 x 270 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-22 18:00

olaj, fa, 31,5*26 cm

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

papír, akvarell, jjl, 22 x 32 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-05 18:00

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

tus, 53 x 41

Kikiáltási ár: 14 400 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

fekete bársony

Kikiáltási ár: 19 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-19 18:00

Mérete 31 cm*49 cm, Rézkarc, foltos, állapota korának megfelelő

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Arany zsebóra, mely 14 k aranyat tartalmaz, bruttó súly 112 gramm, jelzett, hátoldalon gravírozott felirat "1903", Állapota: nem működik, javításra szorul

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-23 20:00

vászon, olaj, jjl, 68 x 48 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-26 18:00

Mérete 150 cm* 100 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: JUSZKÓ 927, üveg védi, jó állapotban

Kikiáltási ár: 260 000 Ft

alumínium, olaj, jho., 30 x 40 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-07-31 18:00

Mérete 40 cm* 50 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: PINTÉR ISTVÁN PÁL

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-04 20:00

Mérete 14 cm* 18,8 cm, Technika: toll/papír, J.J.L.: GÁL ZSUZSÁNNA '86 BOGLÁRLELLE

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-18 20:00

fa, zománc, jbl, 20 x 60 cm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-04 18:00

Mérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/farost, J.B.L.: CSÁKI-MARONYÁK

Kikiáltási ár: 220 000 Ft

vintage fotó, szignált, 16 x 20,5

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

bronz, jelezve, 9 cm

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-18 18:00

Mérete 24 cm* 30,5 cm, Technika: rézkarc, J.J.L.: BOROSS GÉZA, jó állapotban

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-29 20:00

rézkarc, jjl, apró k, 14 x 10 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-02 18:00