farost, olaj, jjl, 30 x 80 cm
Kikiáltási ár: 35 000 FtMérete 69 cm* 49 cm, Technika: pasztel/papír, J.J.L.
Kikiáltási ár: 120 000 FtOlaj, vászon;54,5x77,5 cm;Jelezve jobbra fent: Aba Novák
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft50x60,vegyes technika, papír,jelezve jobbra lent: Egry József Nervi 938
Kikiáltási ár: 6 000 000 FtRippl-Rónai József (Kaposvár, 1861 – Kaposvár, 1927) Balatoni vidék. Badacsony (A Badacsony), 1900 körül Olak, karton 47 x 64 cm Jelzés nélkül Kiállítva: 1902 Merkúr-palota
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ftgyapjú, 125 x 270 cm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftolaj, fa, 31,5*26 cm
Kikiáltási ár: 240 000 Ftpapír, akvarell, jjl, 22 x 32 cm
Kikiáltási ár: 10 000 FtMérete 69 cm* 49 cm, Technika: pasztel/papír, J.J.L.
Kikiáltási ár: 120 000 Fttus, 53 x 41
Kikiáltási ár: 14 400 Ftfekete bársony
Kikiáltási ár: 19 000 FtMérete 31 cm*49 cm, Rézkarc, foltos, állapota korának megfelelő
Kikiáltási ár: 18 000 FtArany zsebóra, mely 14 k aranyat tartalmaz, bruttó súly 112 gramm, jelzett, hátoldalon gravírozott felirat "1903", Állapota: nem működik, javításra szorul
Kikiáltási ár: 80 000 Ftvászon, olaj, jjl, 68 x 48 cm
Kikiáltási ár: 14 000 FtMérete 150 cm* 100 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: JUSZKÓ 927, üveg védi, jó állapotban
Kikiáltási ár: 260 000 Ftalumínium, olaj, jho., 30 x 40 cm
Kikiáltási ár: 38 000 FtMérete 40 cm* 50 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: PINTÉR ISTVÁN PÁL
Kikiáltási ár: 25 000 FtMérete 14 cm* 18,8 cm, Technika: toll/papír, J.J.L.: GÁL ZSUZSÁNNA '86 BOGLÁRLELLE
Kikiáltási ár: 1 000 Ftfa, zománc, jbl, 20 x 60 cm
Kikiáltási ár: 80 000 FtMérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/farost, J.B.L.: CSÁKI-MARONYÁK
Kikiáltási ár: 220 000 Ftvintage fotó, szignált, 16 x 20,5
Kikiáltási ár: 12 000 Ftbronz, jelezve, 9 cm
Kikiáltási ár: 1 000 FtMérete 24 cm* 30,5 cm, Technika: rézkarc, J.J.L.: BOROSS GÉZA, jó állapotban
Kikiáltási ár: 4 000 Ftrézkarc, jjl, apró k, 14 x 10 cm
Kikiáltási ár: 22 000 Ft