Aukciók / Aukciós archívum / 2. oldal

Földváry Aukciósház
Karácsonyi és Zsolnay Aukció

2025/12/12 18:00
Öttevény, Földváry Kastély

30,5 x 37,5 cm, Olaj farost, keretezve, jobbra lenn: Huszár Z. - jelzettel

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/12/12 18:00

70 x 50 cm, Olaj, farost - elegáns keretben, jelezve balra lenn szignóval, 20. század

Kikiáltási ár: 75 000 Ft

50 x 40,5 cm, Olaj, vászon - képhez illő, elegáns keretben, jelezve jobb alul: Várallyai K., XX: század első fele

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

81 x 64 cm, olaj, vászon keretezve, Jobbra fent szignálva, XX. század első fele.

Kikiáltási ár: 180 000 Ft

41 x 27 cm, Pasztell, karton - finoman keretezve, jobbra lenn a képen és hátulján is - szignálva, 1927

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

41 x 60 cm, Olaj, rácsos fatábla- stílusosan keretezve, XX. század első fele.

Kikiáltási ár: 240 000 Ft

53 × 22 cm, Mázas kerámia, Szignó a szobor talapzaton, 1930–1940-es évek

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

50 x 17 cm, Bronz szobor, márványtalapzaton, 20. század közepe

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

70 x 50 cm, Karton, tempera, jelezve jobbra lenn: Sugár Gábor, 2011

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

50 x 70 cm, Karton, tempera, jelezve jobbra lenn: Sugár Gábor, 2008

Kikiáltási ár: 85 000 Ft

70 x 50 cm, Karton, tempera., jelezve jobb lenn: Sugár Gábor, 2011

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

70 x 50 cm, Karton, Pasztell, jelezve jobb alul: Sugár Gábor, 2011

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

70,5 x 100 cm, Olaj, vászon (felújításra szorul), Balra lent szignálva: F. Sz. Góya 1897, 1897

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

35 x 50 cm, Olaj, vászon keretezve, Balra lenn szignálva, XX. század első fele

Kikiáltási ár: 160 000 Ft

60 x 80 cm, Olaj, farost keretezve, jelezve balra lenn, XX. század második fele.

Kikiáltási ár: 390 000 Ft

57 x 68 cm, Olaj vászon illően keretezve, XX. század első fele.

Kikiáltási ár: 290 000 Ft

60 x 80 cm, Olaj, vászon keretezve, Jobbra lenn szignálva, XX. század első fele.

Kikiáltási ár: 999 000 Ft

51 x 60,5 cm, Olaj, vászon illően keretezve, jelezve jobbra alul, XIX. század második fele.

Kikiáltási ár: 145 000 Ft

60 x 80,5 cm, Olaj, karton keretezve, XX. század második fele.

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

170 x 98 cm, Akril, karton keretezve, jelezve jobbra lenn, 1973

Kikiáltási ár: 190 000 Ft

80 x 60 cm, Olaj, vászon, sérült keret, jelezve jobbra lenn, 1955.

Kikiáltási ár: 85 000 Ft

56 x 41,5 cm, Pasztell, papír keretezve, jelezve, balra lent, XX. század első fele.

Kikiáltási ár: 250 000 Ft