farost, olaj, jbl, 60 x 70 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-04-24 18:00

vászon, akril, jjl, 40 x 30 cm

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-08 18:00

Mérete 41,5 cm*51,5 cm, Technika: akvarell/papír, jó állapotban

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Olaj, papír vászonon;45x64,5 cm;Jelezve balra lent: Tót Endre 1963

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00

50x40,vegyes technika, papír,jelezve jobbra lent: Scheiber

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Paizs Goebel Jenő (Budapest, 1896 — Budapest, 1944) Csendélet gyümölcsökkel és kancsóval, 1933 Vegyes technika, papír 49,5 x 35 cm Jelezve jobbra lent: Paizs Goebel Jenő 1933 Proveniencia: Haas Galéria Merítés a KUT-ból 2006. okt. 12 - nov. 18.

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

farost, olaj, jjl, 80 x 60 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-22 18:00

olaj, vászon, 45,6*33 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

farost, olaj, jjl, 18 x 24 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-05 18:00

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

rézkarc, szignált, 22 x 13

Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

papír, olaj, jjl, 8 x 5,5 cm

Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-19 18:00

Mérete 14,5 cm*23 cm, Metszet

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Erdélyi fejedelmek záróérem, MÉE, "RRR", peremes, próbaveret, bronz

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-23 20:00

karton, olaj, jjl, 44,5 x 60 cm

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-26 18:00

Mérete 39 cm*29 cm, Színezett rézkarc, Ritka

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

vászon, olaj, jjl, apró sérüléssel, 60 x 80 cm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-07-31 18:00

Mérete 50 cm* 70 cm, Technika: olaj/vászon, J.N., képcsarnok

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-04 20:00

Mérete 50 cm* 70 cm, Technika: pasztel/papír, J.B.L.: BENKŐ K, képcsarnok

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

szitanyomat, 31/130, szignált, 42 x 42

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

karton, olaj, jjl, 59,5 x 78,5 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-18 18:00

Mérete 19,5 cm* 18 cm, Technika: rézkarc, J.J.L.: IVÁN SZILÁRD, keret nélkül, paszpartuban

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-29 20:00

olaj, karton, j.j.l.: Leopold Brunner, 12,5*19 cm,

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

63x40,5 ;olaj, vászon;Jelezve jobbra lent: Kmetty

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00