farost, olaj, jbl, 60 x 70 cm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftvászon, akril, jjl, 40 x 30 cm
Kikiáltási ár: 40 000 FtMérete 41,5 cm*51,5 cm, Technika: akvarell/papír, jó állapotban
Kikiáltási ár: 70 000 FtOlaj, papír vászonon;45x64,5 cm;Jelezve balra lent: Tót Endre 1963
Kikiáltási ár: 800 000 Ft50x40,vegyes technika, papír,jelezve jobbra lent: Scheiber
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtPaizs Goebel Jenő (Budapest, 1896 — Budapest, 1944) Csendélet gyümölcsökkel és kancsóval, 1933 Vegyes technika, papír 49,5 x 35 cm Jelezve jobbra lent: Paizs Goebel Jenő 1933 Proveniencia: Haas Galéria Merítés a KUT-ból 2006. okt. 12 - nov. 18.
Kikiáltási ár: 380 000 Ftfarost, olaj, jjl, 80 x 60 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftolaj, vászon, 45,6*33 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 260 000 Ftfarost, olaj, jjl, 18 x 24 cm
Kikiáltási ár: 14 000 FtMérete 41,5 cm*51,5 cm, Technika: akvarell/papír, jó állapotban
Kikiáltási ár: 70 000 Ftrézkarc, szignált, 22 x 13
Kikiáltási ár: 7 000 Ftpapír, olaj, jjl, 8 x 5,5 cm
Kikiáltási ár: 7 000 FtMérete 14,5 cm*23 cm, Metszet
Kikiáltási ár: 15 000 FtErdélyi fejedelmek záróérem, MÉE, "RRR", peremes, próbaveret, bronz
Kikiáltási ár: 60 000 Ftkarton, olaj, jjl, 44,5 x 60 cm
Kikiáltási ár: 60 000 FtMérete 39 cm*29 cm, Színezett rézkarc, Ritka
Kikiáltási ár: 8 000 Ftvászon, olaj, jjl, apró sérüléssel, 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 30 000 FtMérete 50 cm* 70 cm, Technika: olaj/vászon, J.N., képcsarnok
Kikiáltási ár: 80 000 FtMérete 50 cm* 70 cm, Technika: pasztel/papír, J.B.L.: BENKŐ K, képcsarnok
Kikiáltási ár: 80 000 Ftszitanyomat, 31/130, szignált, 42 x 42
Kikiáltási ár: 22 000 Ftkarton, olaj, jjl, 59,5 x 78,5 cm
Kikiáltási ár: 22 000 FtMérete 19,5 cm* 18 cm, Technika: rézkarc, J.J.L.: IVÁN SZILÁRD, keret nélkül, paszpartuban
Kikiáltási ár: 3 000 Ftolaj, karton, j.j.l.: Leopold Brunner, 12,5*19 cm,
Kikiáltási ár: 50 000 Ft63x40,5 ;olaj, vászon;Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft