40x32,olaj, fatábla,jelezve balra lent: Ébner L.
Kikiáltási ár: 450 000 FtScheiber Hugó (Budapest, 1873 – Budapest, 1950) Beszélgetők Gouache, papír 57 X 46 cm Jelezve jobbra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 900 000 Ftolaj, vászon, 38,5*32 cm, j.n., sérült
Kikiáltási ár: 120 000 FtMérete 46 cm*61 cm, Technika: akvarell/papír, J.B.L.
Kikiáltási ár: 45 000 Ftrézkarc, 77/100, szignált, 29,7 x 19
Kikiáltási ár: 12 000 FtMérete 30,5 cm* 43 cm, Technika: grafit/papír, J.N., a festőnő mappájából
Kikiáltási ár: 3 000 FtMérete 44 cm*24 cm, anyaga: agyag, állapota jó
Kikiáltási ár: 60 000 FtMérete 20,5 cm* 29 cm, Technika: tus, filctoll/papír, J.J.L. és J.B.L.: 100/19
Kikiáltási ár: 25 000 FtMérete 43,7 cm* 30,8 cm, Technika: tempera-akvarell/papír, J.J.L.: JÁNOSY, állapota jó
Kikiáltási ár: 18 000 Fttempera, olaj, 38,5 x 49
Kikiáltási ár: 15 000 FtMérete 9,7 cm*10 cm, anyaga: sárgaréz (bronz), állapota jó
Kikiáltási ár: 48 000 FtFestmény, grafika
104. tétel:Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 – Budapest, 2009): Asztali csendélet
olaj, vászon, j.j.l.: Schéner, 60*80 cm,
Kikiáltási ár: 120 000 Ft86x115 ;olaj, vászon;Jelezve balra fent: Móricz 929
Kikiáltási ár: 3 400 000 FtPasztell, papír;41x32 cm;Jelezve jobbra lent: Nagy István
Kikiáltási ár: 280 000 FtArany 750 óratok és bőrszíj, gilosált számlap római számokkal és dátumkijelzéssel, 30 méterig vízálló tok, külön koronával állítható mechanikus ébresztő, kézi felhúzású szerkezet. Jelzett: Revue Thommen Cricket, limitált kiadás N:011, sorozatszám: 8336001
Kikiáltási ár: 340 000 FtMérete 40 cm* 50 cm, Technika: pasztel/papír, J.J.L.: OLVASHATATLAN
Kikiáltási ár: 30 000 FtTempera, papír;99x70 cm;Jelezve jobbra lent: Balogh 76
Kikiáltási ár: 320 000 FtMérete 14 cm x 8,9 cm, postatiszta
Kikiáltási ár: 500 FtArany 750, széles, selyemfényű gyűrűkarika, 1 fantázia_x000D_ csiszolású (cuchion) briliáns 0,54 ct (MTCrSi), 10,5 g,_x000D_ méret: 54_x000D_
Kikiáltási ár: 380 000 Ftrézkarc; 47,5 x 27,5
Kikiáltási ár: 12 000 FtMérete 69 cm* 50 cm, Technika: pasztel/papír, J.J.L.: HAJDÚ BÉLA 1942
Kikiáltási ár: 140 000 Ftolaj, fa, 47*38 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 850 000 Ftnyomat, 104*69 cm
Kikiáltási ár: 22 000 FtDíszváza, Zsolnay-gyár Pécs, 1900 körül, eosinmázas fehércserép, Apáti Abt Sándor (1870–1916) terve alapján Mack Lajos (1846–1963) mintázta. Kútból ivő nő ábrázolással. Facon-könyv formaszám: 5986, talpán restaurált, magas: 42,5, széles: 24,5 cm
Kikiáltási ár: 800 000 Ft