40x32,olaj, fatábla,jelezve balra lent: Ébner L.

Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Scheiber Hugó (Budapest, 1873 – Budapest, 1950) Beszélgetők Gouache, papír 57 X 46 cm Jelezve jobbra lent: Scheiber H.

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

olaj, vászon, 38,5*32 cm, j.n., sérült

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

Mérete 46 cm*61 cm, Technika: akvarell/papír, J.B.L.

Kikiáltási ár: 45 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

rézkarc, 77/100, szignált, 29,7 x 19

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

Mérete 30,5 cm* 43 cm, Technika: grafit/papír, J.N., a festőnő mappájából

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Mérete 44 cm*24 cm, anyaga: agyag, állapota jó

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Mérete 20,5 cm* 29 cm, Technika: tus, filctoll/papír, J.J.L. és J.B.L.: 100/19

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-04 20:00

Mérete 43,7 cm* 30,8 cm, Technika: tempera-akvarell/papír, J.J.L.: JÁNOSY, állapota jó

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

tempera, olaj, 38,5 x 49

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

Mérete 9,7 cm*10 cm, anyaga: sárgaréz (bronz), állapota jó

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-29 20:00

olaj, vászon, j.j.l.: Schéner, 60*80 cm,

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

86x115 ;olaj, vászon;Jelezve balra fent: Móricz 929

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00

Pasztell, papír;41x32 cm;Jelezve jobbra lent: Nagy István

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

Arany 750 óratok és bőrszíj, gilosált számlap római számokkal és dátumkijelzéssel, 30 méterig vízálló tok, külön koronával állítható mechanikus ébresztő, kézi felhúzású szerkezet. Jelzett: Revue Thommen Cricket, limitált kiadás N:011, sorozatszám: 8336001

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00

Mérete 40 cm* 50 cm, Technika: pasztel/papír, J.J.L.: OLVASHATATLAN

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Tempera, papír;99x70 cm;Jelezve jobbra lent: Balogh 76

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-17 18:00

Könyv, papírrégiség

104. tétel:

KÉPESLAP

Mérete 14 cm x 8,9 cm, postatiszta

Kikiáltási ár: 500 Ft

Ékszer, drágakő

104. tétel:

Női gyűrű

Arany 750, széles, selyemfényű gyűrűkarika, 1 fantázia_x000D_ csiszolású (cuchion) briliáns 0,54 ct (MTCrSi), 10,5 g,_x000D_ méret: 54_x000D_

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

rézkarc; 47,5 x 27,5

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00

Mérete 69 cm* 50 cm, Technika: pasztel/papír, J.J.L.: HAJDÚ BÉLA 1942

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

olaj, fa, 47*38 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-03 17:00

nyomat, 104*69 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-07 14:00

Díszváza, Zsolnay-gyár Pécs, 1900 körül, eosinmázas fehércserép, Apáti Abt Sándor (1870–1916) terve alapján Mack Lajos (1846–1963) mintázta. Kútból ivő nő ábrázolással. Facon-könyv formaszám: 5986, talpán restaurált, magas: 42,5, széles: 24,5 cm

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-10 18:00