Porcelán, kerámia
106. tétel:Zsolnay Váza, stilizált, plasztikus inda- és virágdíszítéssel, Zsolnay, 1901
Kerámia, Magasság: 34,5 cm, Átmérő: 15 cm, Jelzés: domború körpecsét, masszába nyomott 6366, 36
Kikiáltási ár: 1 000 000 FtKönyv, papírrégiség
106. tétel:Bibliofília. Bain, F(rancis) W(illiam): A hibák bányája. Régi hindu elbeszélés szanszkrit kézirat nyomán. Fordította: Baktay Ervin. Második, javított kiadás. Számozott példány.
Kikiáltási ár: 8 000 FtSzüle Péter (1886-1944): Női akt. J.j.l.
Kikiáltási ár: 44 000 FtKönyv, papírrégiség
106. tétel:Folyóirat. Tudománytár. 1842. Közre bocsátja a’ Magyar Tudós Társaság. Szerk. Luczenbacher János - Almási Balogh Pál. Uj folyam. - Hatodik év. Tizenkettedik kötet. Értekezések.
Kikiáltási ár: 3 000 FtOlaj, fa, 47 x 55 cm, Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes; Jelezve hátoldalon: Montparnasse. Paris.
Kikiáltási ár: 3 400 000 FtKönyv, papírrégiség
106. tétel:Folyóirat. Archaeologiai Értesítő. 1886. A M. Tud. Akadémia Arch. Bizottságának és az Orsz. Régészeti s Emb. Társulatának közlönye. Szerk. Hampel József. Szórványszámok, 2 db.
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
106. tétel:Eörsi István: Történetek egy hideg faházban. Írások a hűség és hűtlenség tárgyköréből. Huszárik Zoltán borítójával. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 1 800 FtKönyv, papírrégiség
106. tétel:Pilinszky János Pilinszky János: Beszélgetések Sheryl Suttonnal. Egy párbeszéd regénye. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft1930 körüli gyakorlatozó magyar katonák csónakokkal valamelyik haza folyónál (Maros?), eredeti fotó, 6×8,5 cm
Kikiáltási ár: 2 000 FtFischer manufaktúra, 40 x 16 cm, Porcelánfajansz, korongozott forma, dús aranyfestéssel, 1880-as évek
Kikiáltási ár: 120 000 FtMázas kerámia, jelzés nélkül, apró mázhibával, márvány talapzaton, m:29cm, 45x7cm
Kikiáltási ár: 150 000 FtFestmény, grafika
107. tétel:107. tétel, Decker, Johann Stephan (1784-1844): Idős férfi sapkás portréja