Olaj, papírlemez;91x68 cm;Jelezve balra lent: Fényes A. 1909

Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00

34x44,olaj, karton,jelezve balra lent: Pór N. Saal 1906

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Bornemisza László (Tiszadada, 1910 – Budapest, 1995) Meseváros Olaj, farost 26 X 36 cm Jelezve jobbra lent: Bornemisza

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

tempera, csont, 40*45 mm, j.n.

Kikiáltási ár: 42 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

Mérete 100 cm*75 cm, Technika: olaj/vászon

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

akvarell, 33 x 45

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

Mérete 41,7 cm* 25,7 cm, Technika: grafit/papír, J.N., a festőnő mappájából

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Korabeli nyomtatvány, mérete 22 cm* 28 cm, anyaga: papír, keretezve, korának megfelelő hajtogatott állapotban

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Mérete 29 cm* 22 cm, Technika: grafit/papír, J.J.L.: HA

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-04 20:00

Mérete 13 cm* 21 cm, Technika: olaj/fa, J.N., antik szép keretben, 19, sz. közepe

Kikiáltási ár: 17 000 Ft

színes szita, III/2.id.kezű szignó (?), papírméret 61 x 42,5

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

Mérete 14 cm*14 cm, porcelán színes festéssel, 19. sz., restaurált, egy ujj hiányzik, proveniencia: magángyűjtemény

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-29 20:00

olaj, vászon, j.j.l.: Patay 60, 50*60 cm,

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

44,5x31 ;szén, papír;Jelezve jobbra lent: ÁI

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00

Olaj, vászon;60,5x60,5 cm;Jelezve hátoldalon: 4xFajó-68

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

Acéltok és -csat, romai számos számlap dátumkijelzéssel, 200 méterig vízálló tok zafírüveggel, automata szerkezet (cal. Ebel 080). Jelzett: Ebel Discovery divers, sorozat- és szériaszám: 34507111 993913 Átmérő: 39 mm

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00

Mérete 40 cm* 50 cm, Technika: pasztel/papír, J.J.L.: KUN ISTVÁN

Kikiáltási ár: 45 000 Ft

Könyv, papírrégiség

107. tétel:

KÉPESLAP

Mérete 8,8 cm x 14 cm, bélyeg nélkül

Kikiáltási ár: 500 Ft

Ékszer, drágakő

107. tétel:

Női gyűrű

Fehérarany 750, széles, aszimmetrikus fejen, 100 pave_x000D_ foglalt briliáns cca. 1,50 ct (MTCrSi) és 18 apró zafír,_x000D_ 12,6 g, méret: 54

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

ceruza, tus, akvarell; 20 x 12,3

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00

Mérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/farost, J.B.L.: B ERVIN

Kikiáltási ár: 75 000 Ft

rézkarc, papír, 225*180 mm, j.b.f.: Rembrandt f.; j.f.: 1635, k.l.: Hugo Grotius versével

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-03 17:00

írta: William Wisher, 1993, Andrew G. Vajna bőr borítású kötete, 28*22 cm

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-07 14:00

Díszváza, Zsolnay-gyár, Pécs, 1900 körül, Mack Lajos terve alapján, eosinmázas keménycserép, két táncoló nimfa alakjával. Jelezve jobb oldalon: Mack Lajos (1846–1963), talpán öt tornyos körpecsét, Façonkönyv formaszám: 6101, 10 36, forma: 9 , magas: 44 cm

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-10 18:00