Olaj, papírlemez;91x68 cm;Jelezve balra lent: Fényes A. 1909
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft34x44,olaj, karton,jelezve balra lent: Pór N. Saal 1906
Kikiáltási ár: 650 000 FtBornemisza László (Tiszadada, 1910 – Budapest, 1995) Meseváros Olaj, farost 26 X 36 cm Jelezve jobbra lent: Bornemisza
Kikiáltási ár: 220 000 FtFestmény, grafika
107. tétel:Német miniatúrafestő, 18. sz. második fele: Arisztokrata hölgy portréja
tempera, csont, 40*45 mm, j.n.
Kikiáltási ár: 42 000 FtMérete 100 cm*75 cm, Technika: olaj/vászon
Kikiáltási ár: 550 000 Ftakvarell, 33 x 45
Kikiáltási ár: 22 000 FtMérete 41,7 cm* 25,7 cm, Technika: grafit/papír, J.N., a festőnő mappájából
Kikiáltási ár: 3 000 FtKorabeli nyomtatvány, mérete 22 cm* 28 cm, anyaga: papír, keretezve, korának megfelelő hajtogatott állapotban
Kikiáltási ár: 15 000 FtMérete 29 cm* 22 cm, Technika: grafit/papír, J.J.L.: HA
Kikiáltási ár: 8 000 FtMérete 13 cm* 21 cm, Technika: olaj/fa, J.N., antik szép keretben, 19, sz. közepe
Kikiáltási ár: 17 000 Ftszínes szita, III/2.id.kezű szignó (?), papírméret 61 x 42,5
Kikiáltási ár: 15 000 FtMérete 14 cm*14 cm, porcelán színes festéssel, 19. sz., restaurált, egy ujj hiányzik, proveniencia: magángyűjtemény
Kikiáltási ár: 180 000 Ftolaj, vászon, j.j.l.: Patay 60, 50*60 cm,
Kikiáltási ár: 80 000 Ft44,5x31 ;szén, papír;Jelezve jobbra lent: ÁI
Kikiáltási ár: 380 000 FtOlaj, vászon;60,5x60,5 cm;Jelezve hátoldalon: 4xFajó-68
Kikiáltási ár: 950 000 FtAcéltok és -csat, romai számos számlap dátumkijelzéssel, 200 méterig vízálló tok zafírüveggel, automata szerkezet (cal. Ebel 080). Jelzett: Ebel Discovery divers, sorozat- és szériaszám: 34507111 993913 Átmérő: 39 mm
Kikiáltási ár: 150 000 FtMérete 40 cm* 50 cm, Technika: pasztel/papír, J.J.L.: KUN ISTVÁN
Kikiáltási ár: 45 000 FtMérete 8,8 cm x 14 cm, bélyeg nélkül
Kikiáltási ár: 500 FtFehérarany 750, széles, aszimmetrikus fejen, 100 pave_x000D_ foglalt briliáns cca. 1,50 ct (MTCrSi) és 18 apró zafír,_x000D_ 12,6 g, méret: 54
Kikiáltási ár: 220 000 Ftceruza, tus, akvarell; 20 x 12,3
Kikiáltási ár: 22 000 FtMérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/farost, J.B.L.: B ERVIN
Kikiáltási ár: 75 000 FtFestmény, grafika
107. tétel:Rembrandt, Haarmens van Rijn (1606-1669): Johannes Uytenhogaert prédikátor portréja, 1635
rézkarc, papír, 225*180 mm, j.b.f.: Rembrandt f.; j.f.: 1635, k.l.: Hugo Grotius versével
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ftírta: William Wisher, 1993, Andrew G. Vajna bőr borítású kötete, 28*22 cm
Kikiáltási ár: 50 000 FtPorcelán, kerámia
107. tétel:Mack Lajos terve alapján, két táncoló nimfa alakjával, Zsolnay díszváza, 1900 körül
Díszváza, Zsolnay-gyár, Pécs, 1900 körül, Mack Lajos terve alapján, eosinmázas keménycserép, két táncoló nimfa alakjával. Jelezve jobb oldalon: Mack Lajos (1846–1963), talpán öt tornyos körpecsét, Façonkönyv formaszám: 6101, 10 36, forma: 9 , magas: 44 cm
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft