Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Aukció: 50. Őszi Aukció
Aukció időpontja: 2015-10-12 18:00
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-13 17:00
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció: I. Plakátaukció
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-11-14 12:00
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-11-10 17:00
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-02 18:00
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció: 2. festmény és műtárgy aukció
Aukció időpontja: 2015-12-04 21:00
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció: 92. Ékszeraukció
Aukció időpontja: 2015-12-08 17:00
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció: Téli Aukció
Aukció időpontja: 2015-12-20 18:00
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció: 51. téli aukció
Aukció időpontja: 2015-12-21 18:00
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-08 18:00
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-22 17:00
108. tétel:
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció: 2. Plakátaukció
Aukció időpontja: 2016-04-13 17:00
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Aukció: 52. Tavaszi Aukció
Aukció időpontja: 2016-05-09 18:00
Ékszer, drágakő
108. tétel:
Kikiáltási ár: 250 000 Ft
Aukció: BÁV ZRt. 2016.05.19-i aukció
Aukció időpontja: 2016-05-19 12:00
Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-24 18:00
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció: Tavaszi árverés
Aukció időpontja: 2016-05-30 18:00
Műtárgy leírás - olaj, vászon, 66*51,5 cm, j.n., keret nélkül
Tételkód - NAG216-108
Aukció időpontja: 2016-05-31 17:00
Műtárgy leírás - Kokas Ignác Vál, 1926 - Budapest, 2009 VERGŐDÉS (SISYPHOS) (1971) Plextoll,farost 50*80 cm Jelezve jobbra lent: Kokas I. Kiállítva: 1978. aug. 8.—30., Székesfehérvár, Helyőrségi Klub, egyéni kiáll. 3. kat. szám Reprodukálva
Kikiáltási ár: 220 000 FtAukció: Nyári kamaraaukció
Aukció időpontja: 2016-06-14 17:00
szitanyomat, karton, Scheggi, 30*30 cm
Kikiáltási ár: 42 000 FtAukció: 37. Aukció
Aukció időpontja: 2016-09-27 18:00
papír, pasztell, tempera, jjl., 12 x 19,5 cm
Kikiáltási ár: 150 000 FtAukció időpontja: 2016-09-28 18:00
Sárgaréz keretezésű színes zománccal díszített ónix lap, apró hibákkal. XX. század. M.: 21,5 × 8 cm
Kikiáltási ár: 35 000 FtAukció: Szeptemberi kamaraaukció
Aukció időpontja: 2016-09-28 17:00
Olaj, falemez faroston 21,5x13 cm; 13x21,5 cm Jelzés nélkül; Balra lent: Bruck Lajos hagyatéki pecsét (mindkét képen)
Kikiáltási ár: 160 000 FtAukció: 53. Őszi Aukció
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00