Berkes Antal
(Budapest, 1874 - Budapest, 1938)
Utcarészlet
Olaj, vászon
40 X 50 cm
Jelezve balra len:
Berkes A.

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-13 18:00

olaj, vászon, 44,5*54 cm, j.b.l.: Zemplényi Magda

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció: 240. aukció
Aukció időpontja: 2019-03-12 17:00

tusrajz, 19,6 x 26,3

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció: 83. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-04-06 11:00

Mérete 25 cm*33 cm, Technika: olaj/karton, J.J.L., Képcsarnokos

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Olaj, fa;23x15,5 cm;Jelezve balra fent: Aggházy Gy

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00

75x100,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Berkes A 1916

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Bér Rudolf (Budapest, 1924 – Budapest, 2004) Nagymaros Olaj, farost 92 X 120 cm Jelezve jobbra lent: Bér R

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

tempera, csont, 90*70 mm, j.j.l.: Plumier

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

Mérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L., jó állapotban

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

litográfia, szignált, 19,5 x 28

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

Mérete 41,7 cm* 25,7 cm, Technika: ceruza/papír, J.J.L.: JUHÁSZ ERIKA 1966., a művésznő mappájából

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Magassága 22 cm, jelezve: HEREND 5506 1, jó állapotban

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Mérete 29 cm*38,5 cm, Rézkarc

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-04 20:00

Mérete 21 cm* 26 cm, Technika: akvarell/papír, paszpartuban, sérült keretben, J.J.L.: olvashatatlan

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

tempera, pasztell, akvarell, 47,5 x 62

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

Porcelán, kerámia

108. tétel:

LEÁNY BÜSZT

Magasság 53 cm, színesen festett kerámia, osztrák, 19. sz. 2.fele, állapota kiváló (néhány apró javítás)

Kikiáltási ár: 195 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-29 20:00

olaj, farost, j.b.l.: Károlyi, 60*80 cm,

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

60,5x49 ;olaj, vászon;Jelezve jobbra lent: PB 906

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00

Olaj, horganyzott lemez;76,5x54 cm;Jelezve balra lent: Gyarmathy 952Jelezve hátoldalon: 52/10 Gyarmathy Tihamér 1952 "Megtörtént"

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

DLC bevonatú acéltok és -csat bőrszíj, fekete számlap kis másodperckörrel és dátumkijelzéssel, 200 méterig vízálló tok zafír kristályüveggel, automata stopperes szerkezet. Jelzett: Montblanc, sorozat- és referenciaszám: PL678542 7182 Átmérő: 44 mm

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00

Mérete 29,5 cm x 39,5 cm, Technika: pasztel/papír, J.K.L.: OLVASHATATLAN

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Könyv, papírrégiség

108. tétel:

KÉPESLAP

Mérete 8,8 cm x 13,8 cm, bélyeg hiányzik

Kikiáltási ár: 500 Ft

Fehérarany 750, rugalmas, plasztikus lánc, középrészén_x000D_ 15 mozgó karikaforma díszítőelem, karláncon 11 mozgó_x000D_ taggal, összesen 70 apró briliáns cca. 0,70 ct (MTCrVs),_x000D_ jelzett Fope, 61,5 g, hossz: 42, 18 cm

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

ceruza, akvarell; 21 x 28,5

Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00