Berkes Antal
(Budapest, 1874 - Budapest, 1938)
Utcarészlet
Olaj, vászon
40 X 50 cm
Jelezve balra len:
Berkes A.
olaj, vászon, 44,5*54 cm, j.b.l.: Zemplényi Magda
Kikiáltási ár: 48 000 Fttusrajz, 19,6 x 26,3
Kikiáltási ár: 14 000 FtMérete 25 cm*33 cm, Technika: olaj/karton, J.J.L., Képcsarnokos
Kikiáltási ár: 60 000 FtOlaj, fa;23x15,5 cm;Jelezve balra fent: Aggházy Gy
Kikiáltási ár: 240 000 Ft75x100,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Berkes A 1916
Kikiáltási ár: 750 000 FtBér Rudolf (Budapest, 1924 – Budapest, 2004) Nagymaros Olaj, farost 92 X 120 cm Jelezve jobbra lent: Bér R
Kikiáltási ár: 380 000 Fttempera, csont, 90*70 mm, j.j.l.: Plumier
Kikiáltási ár: 38 000 FtMérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L., jó állapotban
Kikiáltási ár: 60 000 Ftlitográfia, szignált, 19,5 x 28
Kikiáltási ár: 16 000 FtMérete 41,7 cm* 25,7 cm, Technika: ceruza/papír, J.J.L.: JUHÁSZ ERIKA 1966., a művésznő mappájából
Kikiáltási ár: 3 000 FtMagassága 22 cm, jelezve: HEREND 5506 1, jó állapotban
Kikiáltási ár: 18 000 FtMérete 29 cm*38,5 cm, Rézkarc
Kikiáltási ár: 12 000 FtMérete 21 cm* 26 cm, Technika: akvarell/papír, paszpartuban, sérült keretben, J.J.L.: olvashatatlan
Kikiáltási ár: 5 000 Fttempera, pasztell, akvarell, 47,5 x 62
Kikiáltási ár: 16 000 FtMagasság 53 cm, színesen festett kerámia, osztrák, 19. sz. 2.fele, állapota kiváló (néhány apró javítás)
Kikiáltási ár: 195 000 FtFestmény, grafika
108. tétel:Károlyi Ernő (Pestszenterzsébet, 1923 – Budapest, 2016): A tihanyi belső tó
olaj, farost, j.b.l.: Károlyi, 60*80 cm,
Kikiáltási ár: 120 000 Ft60,5x49 ;olaj, vászon;Jelezve jobbra lent: PB 906
Kikiáltási ár: 3 400 000 FtOlaj, horganyzott lemez;76,5x54 cm;Jelezve balra lent: Gyarmathy 952Jelezve hátoldalon: 52/10 Gyarmathy Tihamér 1952 "Megtörtént"
Kikiáltási ár: 1 500 000 FtDLC bevonatú acéltok és -csat bőrszíj, fekete számlap kis másodperckörrel és dátumkijelzéssel, 200 méterig vízálló tok zafír kristályüveggel, automata stopperes szerkezet. Jelzett: Montblanc, sorozat- és referenciaszám: PL678542 7182 Átmérő: 44 mm
Kikiáltási ár: 220 000 FtMérete 29,5 cm x 39,5 cm, Technika: pasztel/papír, J.K.L.: OLVASHATATLAN
Kikiáltási ár: 15 000 FtMérete 8,8 cm x 13,8 cm, bélyeg hiányzik
Kikiáltási ár: 500 FtFehérarany 750, rugalmas, plasztikus lánc, középrészén_x000D_ 15 mozgó karikaforma díszítőelem, karláncon 11 mozgó_x000D_ taggal, összesen 70 apró briliáns cca. 0,70 ct (MTCrVs),_x000D_ jelzett Fope, 61,5 g, hossz: 42, 18 cm
Kikiáltási ár: 800 000 Ftceruza, akvarell; 21 x 28,5
Kikiáltási ár: 36 000 Ft