Fehérarany 585, karmos foglalatban 2 nagyobb és 2 kicsi_x000D_ briliáns cca. 1,20 ct (MTCrVs), patentzáras beakasztással,_x000D_ 2,3 g_x000D_
Kikiáltási ár: 450 000 Ftakvarell, ceruza, papír; 18 x 14
Kikiáltási ár: 11 000 FtMérete , Technika: pasztel/papír, J.J.L.
Kikiáltási ár: 60 000 Ftolaj, vászon, 100*60 cm, j.n., keret nélkül, restaurált
Kikiáltási ár: 140 000 Ftfotó, 76*50,5 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtBosznay István (1868-1944): Domboldal, 1913, olaj, vászon, 81 x 101 cm, Jelezve jobbra lent: Bosznay 913
Kikiáltási ár: 180 000 FtOlaj, vászon;80,5x75,5 cm;Jelezve jobbra lent: Monostori. Moller Pál 1964 "Ódonházak" (76x81)
Kikiáltási ár: 380 000 Ft60x44;vegyestechnika, papír;Jelezve jobbra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtArany 750, kobra láncon ékszerközép, 1 ovális, 6 szögletes forma smaragd cca. 0,50 ct és 26 apró briliáns cca. 0,50 ct (MCrSi2), nyelves zárral, 38,5 g, hossz: 46 cm
Kikiáltási ár: 650 000 FtAkvarell, papír, 205 x 287 mm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 55 000 Ftszínes szita, 200 pld; lapméret: 42 x 29,7
Kikiáltási ár: 18 000 Ftszénrajz/+K, 47,4 x 31
Kikiáltási ár: 38 000 Ft2020-08-20 00:00:00
Kikiáltási ár: 10 000 FtOlaj, papírlemez;47,5x62 cm;Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1947-48
Kikiáltási ár: 850 000 Ft60x30,5;olaj, vászon;Jelezve balra lent: Anna Margit 1983
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ftszínes linó, szignált, 35 x 46
Kikiáltási ár: 12 000 FtGyémánt rubin karék Arany 580, keskeny, nyitható pánt, sorban, váltakozva 8 rózsacsiszolású gyémánt cca. 1,00 ct és 7 rubin cca. 1,50 ct, Bécs, 1920 körül, készítő: Kraus Moritz, 16,7 g átmérő: 6,0 cm
Kikiáltási ár: 260 000 FtAjándéktárgyak, 5db
Kikiáltási ár: 10 000 Fttempera, akvarell, 65,5 x 49,5
Kikiáltási ár: 19 000 FtFúvott és lapokra csiszolt, színtelen üveg ezüst montírozással. Zsanéros billenőfedelén vésett tulajdonosi monogram ötágú nemesi koronával. Jelzett: Bécs, 1910 körül, Alexander Sturm. Neuwirth: II/239. M.: 26 cm
Kikiáltási ár: 120 000 FtOlaj, vászon, 101x76 cm, Jelezve jobbra lent: Glatz 918
Kikiáltási ár: 1 500 000 FtHerendi Viktória mintás porcelán kaspó,jelzés az alján: antik herendi márkajelzés,Magasság: 17 cm szájátmérő: 22 cm Talp sz: 12x12cm
Kikiáltási ár: 50 000 Ft165x190x55 cm,fenyő alapon mahagóni borítás, külön darabokra szedhető vitrines,akasztós szekrény
Kikiáltási ár: 40 000 FtGyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 - Budapest, 2005) Kolosszus Tus, kréta, papír 140 x 85 mm Jelezve jobbra lent: Gy
Kikiáltási ár: 46 000 Ft