Ékszer, drágakő

111. tétel:

Fülbevaló pár

Fehérarany 585, karmos foglalatban 2 nagyobb és 2 kicsi_x000D_ briliáns cca. 1,20 ct (MTCrVs), patentzáras beakasztással,_x000D_ 2,3 g_x000D_

Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

akvarell, ceruza, papír; 18 x 14

Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00

Mérete , Technika: pasztel/papír, J.J.L.

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

olaj, vászon, 100*60 cm, j.n., keret nélkül, restaurált

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-03 17:00

fotó, 76*50,5 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-07 14:00

Bosznay István (1868-1944): Domboldal, 1913, olaj, vászon, 81 x 101 cm, Jelezve jobbra lent: Bosznay 913

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-10 18:00

Olaj, vászon;80,5x75,5 cm;Jelezve jobbra lent: Monostori. Moller Pál 1964 "Ódonházak" (76x81)

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-16 18:00

60x44;vegyestechnika, papír;Jelezve jobbra lent: Scheiber H

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Ékszer, drágakő

111. tétel:

Nyakék

Arany 750, kobra láncon ékszerközép, 1 ovális, 6 szögletes forma smaragd cca. 0,50 ct és 26 apró briliáns cca. 0,50 ct (MCrSi2), nyelves zárral, 38,5 g, hossz: 46 cm

Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Akvarell, papír, 205 x 287 mm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-03-11 18:00

színes szita, 200 pld; lapméret: 42 x 29,7

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció: 87. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-03-21 11:00

szénrajz/+K, 47,4 x 31

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció: 88. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-05-30 11:00

2020-08-20 00:00:00

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-08-19 18:00

Olaj, papírlemez;47,5x62 cm;Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1947-48

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-20 18:00

60x30,5;olaj, vászon;Jelezve balra lent: Anna Margit 1983

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-18 18:00

színes linó, szignált, 35 x 46

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció: 89. aukció
Aukció időpontja: 2020-09-26 11:00

Gyémánt rubin karék Arany 580, keskeny, nyitható pánt, sorban, váltakozva 8 rózsacsiszolású gyémánt cca. 1,00 ct és 7 rubin cca. 1,50 ct, Bécs, 1920 körül, készítő: Kraus Moritz, 16,7 g átmérő: 6,0 cm

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-29 18:00

Ajándéktárgyak, 5db

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-21 14:00

tempera, akvarell, 65,5 x 49,5

Kikiáltási ár: 19 000 Ft
Aukció: 90. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-12-05 11:00

Fúvott és lapokra csiszolt, színtelen üveg ezüst montírozással. Zsanéros billenőfedelén vésett tulajdonosi monogram ötágú nemesi koronával. Jelzett: Bécs, 1910 körül, Alexander Sturm. Neuwirth: II/239. M.: 26 cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-10 17:00

Olaj, vászon, 101x76 cm, Jelezve jobbra lent: Glatz 918

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-19 19:00

Herendi Viktória mintás porcelán kaspó,jelzés az alján: antik herendi márkajelzés,Magasság: 17 cm szájátmérő: 22 cm Talp sz: 12x12cm

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-01-31 18:00

165x190x55 cm,fenyő alapon mahagóni borítás, külön darabokra szedhető vitrines,akasztós szekrény

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-19 18:00

Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 - Budapest, 2005) Kolosszus Tus, kréta, papír 140 x 85 mm Jelezve jobbra lent: Gy

Kikiáltási ár: 46 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-28 17:00