Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-05-27 18:00

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-05-27 12:00

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-05 18:00

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-12 18:00

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-13 17:00

Kikiáltási ár: 11 000 Ft

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-11-14 12:00

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-02 18:00

Kikiáltási ár: 105 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-04 21:00

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-08 17:00

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Aukció: Téli Aukció
Aukció időpontja: 2015-12-20 18:00

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-21 18:00

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-31 17:00

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-08 18:00

Kikiáltási ár: 42 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-22 17:00

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-09 18:00

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-24 18:00

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-30 18:00

Műtárgy leírás - olaj, vászon, 91,5*77 cm, j.n., a könyvön P.F. monogram, SZM 14/94
Tételkód - NAG216-112

Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Műtárgy leírás - Koszkol Jenő Dorog, 1868 - Budapest, 1935, TABÁN, ARANYKACSA UTCA Akvarell, papír 400 × 495 mm Jelezve jobbra lent: Koszkol Jenő
Tételkód - BAV201606.14-112

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-14 17:00