Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Aukció: Tavaszi Aukció
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció: Festményaukció
Aukció időpontja: 2015-05-27 18:00
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-05-27 12:00
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció: 50. Jubileumi Aukció
Aukció időpontja: 2015-10-05 18:00
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció: 50. Őszi Aukció
Aukció időpontja: 2015-10-12 18:00
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-13 17:00
Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Aukció: I. Plakátaukció
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-11-14 12:00
Ékszer, drágakő
112. tétel:112. tétel, Garnitúra, 2 db, 14 k au, 3 citrin, 3 bril. cca. 0,20 ct, 6,1 g
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-11-10 17:00
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-02 18:00
Kikiáltási ár: 105 000 Ft
Aukció: 2. festmény és műtárgy aukció
Aukció időpontja: 2015-12-04 21:00
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció: 92. Ékszeraukció
Aukció időpontja: 2015-12-08 17:00
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Aukció: Téli Aukció
Aukció időpontja: 2015-12-20 18:00
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció: 51. téli aukció
Aukció időpontja: 2015-12-21 18:00
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-31 17:00
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-08 18:00
Kikiáltási ár: 42 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-22 17:00
112. tétel:
Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció: 2. Plakátaukció
Aukció időpontja: 2016-04-13 17:00
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Aukció: 52. Tavaszi Aukció
Aukció időpontja: 2016-05-09 18:00
Ékszer, drágakő
112. tétel:
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció: BÁV ZRt. 2016.05.19-i aukció
Aukció időpontja: 2016-05-19 12:00
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-24 18:00
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció: Tavaszi árverés
Aukció időpontja: 2016-05-30 18:00
Műtárgy leírás - olaj, vászon, 91,5*77 cm, j.n., a könyvön P.F. monogram, SZM 14/94
Tételkód - NAG216-112
Műtárgy leírás - Koszkol Jenő Dorog, 1868 - Budapest, 1935, TABÁN, ARANYKACSA UTCA Akvarell, papír 400 × 495 mm Jelezve jobbra lent: Koszkol Jenő
Tételkód - BAV201606.14-112
Aukció: Nyári kamaraaukció
Aukció időpontja: 2016-06-14 17:00