Bendrat, Arthur
(1872 - 1914)
Vízparti táj (1898)
Olaj, fa
20 X 29,5 cm
Jelezve jobbra lent:
A. Bendrat Danzig '98
olaj, vászon, 84*107 cm, j.j.f.: V. Faragó F.
Kikiáltási ár: 110 000 Fttus, akvarell, 18,5 x 34,5
Kikiáltási ár: 15 000 FtMérete 13 cm* 21 cm, Technika: olaj/fa, J.N., antik szép keretben, 19, sz. közepe
Kikiáltási ár: 17 000 FtOlaj, farost;62,5x40 cm;Jelezve jobbra lent: O.L.
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft70x100,olaj, farost,jelezve jobbra lent: Ősi 2019
Kikiáltási ár: 460 000 FtSchéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 – Budapest, 2009) Subás parasztok Olaj, farost 34 X 54 cm Jelezve jobbra lent: Schéner Hátoldalon: Műcsarnok kiállítási etikettje
Kikiáltási ár: 120 000 Ftolaj, vászon, 190*122,5 cm, j.j.l.: Molnár J.
Kikiáltási ár: 14 000 000 FtMérete 13 cm* 21 cm, Technika: olaj/fa, J.N., antik szép keretben, 19, sz. közepe
Kikiáltási ár: 17 000 Fttusrajz, 19 x 12
Kikiáltási ár: 18 000 FtMérete 18,5 cm* 30,2 cm, Technika: ceruza/papír, J.B.L.: JUHÁSZ ERIKA 1966., a festőnő mappájából
Kikiáltási ár: 3 000 FtSúly: 319 gr, Ovális fedeles ezüst doboz gömb alakú fogóval, plantikus ismétlődő díszítéssel, jelzés: 800-as Diana fej jelzés (alul) 800-as agárfej jelzés (tetején), belül aranyozott, 1937-66 közötti
Kikiáltási ár: 85 000 FtMérete 27,5 cm*39 cm, Rézkarc
Kikiáltási ár: 10 000 FtMérete 28 cm*41 cm, Technika: vegyes
Kikiáltási ár: 45 000 Ftszáraz magasnyomás, akril, 30 x 30
Kikiáltási ár: 12 000 FtMérete 9 cm* 4 cm* 8 cm, márvány talapzaton
Kikiáltási ár: 40 000 Ftpasztell, papír, j.b.l.: Satan L. (?), 51*32 cm,
Kikiáltási ár: 48 000 Ft70x100 ;olaj, vászon;Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 2 400 000 FtOlaj, papírlemez;28x33,5 cm;Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 6 000 000 FtAcéltok és -csat eredeti bőrszíj, limitált kiadású zománcozott számlap denevérábrázolással és dátumkijelzéssel, domború zafír kristályüveg, automata szerkezet (Eta 2892A2). Jelzett: Corum Limited edition 2005, referenciaszám: 82.150.20, szériaszám: 171905
Kikiáltási ár: 380 000 FtMérete 50 cm* 40 cm, Technika: olaj/karton, J.J.L.: M. TIMÁR I., Hátoldalán kiállítási cédula 379/1998
Kikiáltási ár: 80 000 FtFehérarany 585, vékony anker láncon csúszó függő,_x000D_ 1 briliáns 1,04 ct (MTCrVs), 2,6 g, hossz: 40 cm_x000D_
Kikiáltási ár: 700 000 Ftszínes szita, 62/100, szignált; papírméret 43,5 x 30
Kikiáltási ár: 15 000 FtMérete 90 cm*70 cm, Technika: olaj/homok/fa
Kikiáltási ár: 140 000 Ft