Bendrat, Arthur
(1872 - 1914)
Vízparti táj (1898)
Olaj, fa
20 X 29,5 cm
Jelezve jobbra lent:
A. Bendrat Danzig '98

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-13 18:00

olaj, vászon, 84*107 cm, j.j.f.: V. Faragó F.

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció: 240. aukció
Aukció időpontja: 2019-03-12 17:00

tus, akvarell, 18,5 x 34,5

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 83. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-04-06 11:00

Mérete 13 cm* 21 cm, Technika: olaj/fa, J.N., antik szép keretben, 19, sz. közepe

Kikiáltási ár: 17 000 Ft

Olaj, farost;62,5x40 cm;Jelezve jobbra lent: O.L.

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00

70x100,olaj, farost,jelezve jobbra lent: Ősi 2019

Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 – Budapest, 2009) Subás parasztok Olaj, farost 34 X 54 cm Jelezve jobbra lent: Schéner Hátoldalon: Műcsarnok kiállítási etikettje

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

olaj, vászon, 190*122,5 cm, j.j.l.: Molnár J.

Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

Kikiáltási ár: 17 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

tusrajz, 19 x 12

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

Mérete 18,5 cm* 30,2 cm, Technika: ceruza/papír, J.B.L.: JUHÁSZ ERIKA 1966., a festőnő mappájából

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Súly: 319 gr, Ovális fedeles ezüst doboz gömb alakú fogóval, plantikus ismétlődő díszítéssel, jelzés: 800-as Diana fej jelzés (alul) 800-as agárfej jelzés (tetején), belül aranyozott, 1937-66 közötti

Kikiáltási ár: 85 000 Ft

Mérete 27,5 cm*39 cm, Rézkarc

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-04 20:00

Mérete 28 cm*41 cm, Technika: vegyes

Kikiáltási ár: 45 000 Ft

száraz magasnyomás, akril, 30 x 30

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

Szobor, kisplasztika

112. tétel:

BIKA BRONZ SZOBOR

Mérete 9 cm* 4 cm* 8 cm, márvány talapzaton

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-29 20:00

pasztell, papír, j.b.l.: Satan L. (?), 51*32 cm,

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

70x100 ;olaj, vászon;Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00

Olaj, papírlemez;28x33,5 cm;Jelezve jobbra fent: Vaszary J.

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

Acéltok és -csat eredeti bőrszíj, limitált kiadású zománcozott számlap denevérábrázolással és dátumkijelzéssel, domború zafír kristályüveg, automata szerkezet (Eta 2892A2). Jelzett: Corum Limited edition 2005, referenciaszám: 82.150.20, szériaszám: 171905

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00

Mérete 50 cm* 40 cm, Technika: olaj/karton, J.J.L.: M. TIMÁR I., Hátoldalán kiállítási cédula 379/1998

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Ékszer, drágakő

112. tétel:

Nyakék

Fehérarany 585, vékony anker láncon csúszó függő,_x000D_ 1 briliáns 1,04 ct (MTCrVs), 2,6 g, hossz: 40 cm_x000D_

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

színes szita, 62/100, szignált; papírméret 43,5 x 30

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00

Mérete 90 cm*70 cm, Technika: olaj/homok/fa

Kikiáltási ár: 140 000 Ft