Könyv, papírrégiség
113. tétel:Az Ezeregy Éjszaka Könyve. Teljes és irodalmi magyar fordítás. J. C. Mardrusnak a perzsa és hindu kéziratból készült francia szövegéből ford. Kállay Miklós. 4. kötet. Az előzéklapon Aiglon (Sassy Attila) (1880 - 1967) által rajzolt ex-libriszével (Adalber
Kikiáltási ár: 4 000 FtKönyv, papírrégiség
113. tétel:Quintilianus, Marcus Fabius Quintilianus, Marcus Fabius: -- szónoklattana tizenkét könyvben. Bonnell és részben Rademacher szövege szerint ford. Prácser Albert. 1-2. kötet.
Kikiáltási ár: 6 000 FtModern Monte Cristo (1968). Rendezte:André Hunebelle. Főszereplők: Paul Barge, Claude Jade, Anny Duperey, Michel Auclair, Pierre Brasseur és Paul Le Person. Plakáttervező: Nincs feltüntetve (1969). Hajtott, felcsavarva, 81,5×56,5 cm
Kikiáltási ár: 9 000 Ft71 x 61 cm, Olaj, vászon, keretben, jelezve balra lenn, XX. század második fele
Kikiáltási ár: 90 000 FtBronz, kő talapzaton, szignó nélkül m: 40cm (Hallal)
Kikiáltási ár: 150 000 FtFestmény, grafika
114. tétel:114. tétel, Rippl-Rónai József (1861-1927), Kunffy Lajos földbirtokos festőművész, 1908