Az Ezeregy Éjszaka Könyve. Teljes és irodalmi magyar fordítás. J. C. Mardrusnak a perzsa és hindu kéziratból készült francia szövegéből ford. Kállay Miklós. 4. kötet. Az előzéklapon Aiglon (Sassy Attila) (1880 - 1967) által rajzolt ex-libriszével (Adalber

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-11-12 18:00

Quintilianus, Marcus Fabius Quintilianus, Marcus Fabius: -- szónoklattana tizenkét könyvben. Bonnell és részben Rademacher szövege szerint ford. Prácser Albert. 1-2. kötet.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-12-03 18:00

Modern Monte Cristo (1968). Rendezte:André Hunebelle. Főszereplők: Paul Barge, Claude Jade, Anny Duperey, Michel Auclair, Pierre Brasseur és Paul Le Person. Plakáttervező: Nincs feltüntetve (1969). Hajtott, felcsavarva, 81,5×56,5 cm

Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/01/28 20:00

71 x 61 cm, Olaj, vászon, keretben, jelezve balra lenn, XX. század második fele

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/12/12 18:00

Bronz, kő talapzaton, szignó nélkül m: 40cm (Hallal)

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/12/28 20:00

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2014-12-09 12:00

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-03-24 17:00

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-05-19 18:00

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-05-27 18:00

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-05 18:00

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-12 18:00

Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-13 17:00

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-11-14 12:00

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-02 18:00

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-04 21:00

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-08 17:00

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció: Téli Aukció
Aukció időpontja: 2015-12-20 18:00

Kikiáltási ár: 250 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-21 18:00

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-31 17:00

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-08 18:00