Féner Tamás (Budapest, 1938 - ) Gyarmathy Tihamér portréja Színes nagyítás, papír 395 X 290 mm Hátoldalon: Ajánlás, autográf felirat

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-13 18:00

Bozsó János
(Kecskemét, 1922 – Kecskemét, 1998)
Károly bácsi tanyája
Olaj, farost
34,5 X 84cm
Jelezve balra lent:
Bozsó János

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-13 18:00

olaj, vászon, 70,5*100 cm, j.b.l.: Pleidell 1953

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció: 240. aukció
Aukció időpontja: 2019-03-12 17:00

vászon, olaj, 60 x 80

Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Aukció: 83. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-04-06 11:00

Mérete 70 cm* 50 cm, Technika: olaj/farost, J.J.L., keret nélkül, képcsarnok

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Pasztell, papír ;42x44,5 cm;Jelezve jobbra lent: Nagy István

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00

100x70,olaj, vászon,jelezve jobbra fent: Remsey 957 Páris

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 – Budapest, 1988) Alkonyat Szentendrén Tojás-olajtempera, farost 60 X 80 cm Jelezve jobbra lent: Miháltz Pál 972

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

olaj, vászon, 53*42 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

Mérete 50 cm* 70 cm, Technika: pasztel/papír, J.B.L.: BENKŐ K, képcsarnok

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

cerua, akvarell, 72,5 x 55,5

Kikiáltási ár: 32 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

Mérete 27,5 cm* 20,5 cm, Technika: tus/papír, J.N., a festőnő mappájából

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Porcelán, kerámia

120. tétel:

ZSOLNAY KASPÓ

Magasság 20 cm, átmérő 30,5 cm, porcelánfajansz magas tűzű virágmintás festés fekete alapon, restaurált, jelzés: máz alatti kék családi jelzés 1880 körül

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Mérete 21 cm*30 cm, Heliogravure/papír, J.J.L.: LEON LAMBERT PARIS 1910

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-04 20:00

Mérete 35,5 cm* 51 cm, Technika: akvarell/papír, J.B.L.: JUHÁSZ ERIKA 1979, keretben

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

színes szita, 34/50, szignált, 34,8 x 24,9

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

olaj, vászon, j.n. ho.: Női portré, 130 x 85 cm,

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

40x60 ;olaj, papír;Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00

Fazonszám: 6221;Magasság/Height: 34,5 cm, szélesség/width: 20 cm;Jelzés: domború körpecsét, masszába nyomott 6221, 36, 1 számok

Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

Acéltok és -csat, selyemfényű kék számlap gyémánt indexekkel 0,055 ct (ATwVs) és vízálló tok zafír kristályüveggel, 21 köves automata szerkezet (cal: L619.2). Jelzett: Master Collection, referenciaszám: L26284976, szériaszám: 44765984 Átmérő: 38 mm Eredet

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00

Mérete 50 cm*75 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: VÖLGYI DEZSŐ, képcsarnok

Kikiáltási ár: 54 000 Ft

Ékszer, drágakő

120. tétel:

Gyűrű

Fehérarany 585, 10 szögletes csiszolású briliáns cca. 1,00_x000D_ ct (MCrSi), 6,6 g, méret: 62_x000D_

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

tus, akvarell; 14,3 x 21,7

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00

Mérete 40 cm*50 cm, Technika: tempera/farost

Kikiáltási ár: 100 000 Ft