120. tétel:Féner Tamás (Budapest, 1938 - ) Gyarmathy Tihamér portréja Színes nagyítás, papír 395 X 290 mm Hátoldalon: Ajánlás, autográf felirat
Kikiáltási ár: 28 000 FtBozsó János
(Kecskemét, 1922 – Kecskemét, 1998)
Károly bácsi tanyája
Olaj, farost
34,5 X 84cm
Jelezve balra lent:
Bozsó János
olaj, vászon, 70,5*100 cm, j.b.l.: Pleidell 1953
Kikiáltási ár: 120 000 Ftvászon, olaj, 60 x 80
Kikiáltási ár: 95 000 FtMérete 70 cm* 50 cm, Technika: olaj/farost, J.J.L., keret nélkül, képcsarnok
Kikiáltási ár: 60 000 FtPasztell, papír ;42x44,5 cm;Jelezve jobbra lent: Nagy István
Kikiáltási ár: 320 000 Ft100x70,olaj, vászon,jelezve jobbra fent: Remsey 957 Páris
Kikiáltási ár: 280 000 FtMiháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 – Budapest, 1988) Alkonyat Szentendrén Tojás-olajtempera, farost 60 X 80 cm Jelezve jobbra lent: Miháltz Pál 972
Kikiáltási ár: 200 000 Ftolaj, vászon, 53*42 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 140 000 FtMérete 50 cm* 70 cm, Technika: pasztel/papír, J.B.L.: BENKŐ K, képcsarnok
Kikiáltási ár: 80 000 Ftcerua, akvarell, 72,5 x 55,5
Kikiáltási ár: 32 000 FtMérete 27,5 cm* 20,5 cm, Technika: tus/papír, J.N., a festőnő mappájából
Kikiáltási ár: 3 000 FtMagasság 20 cm, átmérő 30,5 cm, porcelánfajansz magas tűzű virágmintás festés fekete alapon, restaurált, jelzés: máz alatti kék családi jelzés 1880 körül
Kikiáltási ár: 120 000 FtMérete 21 cm*30 cm, Heliogravure/papír, J.J.L.: LEON LAMBERT PARIS 1910
Kikiáltási ár: 22 000 FtMérete 35,5 cm* 51 cm, Technika: akvarell/papír, J.B.L.: JUHÁSZ ERIKA 1979, keretben
Kikiáltási ár: 15 000 Ftszínes szita, 34/50, szignált, 34,8 x 24,9
Kikiáltási ár: 12 000 Ftolaj, vászon, j.n. ho.: Női portré, 130 x 85 cm,
Kikiáltási ár: 120 000 Ft40x60 ;olaj, papír;Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 480 000 FtFestmény, grafika
120. tétel:Fazonszám: 6221;Magasság/Height: 34,5 cm, szélesség/width: 20 cm;Jelzés: domború körpecsét, masszába nyomott 6221, 36, 1 számok
Kikiáltási ár: 1 700 000 FtAcéltok és -csat, selyemfényű kék számlap gyémánt indexekkel 0,055 ct (ATwVs) és vízálló tok zafír kristályüveggel, 21 köves automata szerkezet (cal: L619.2). Jelzett: Master Collection, referenciaszám: L26284976, szériaszám: 44765984 Átmérő: 38 mm Eredet
Kikiáltási ár: 380 000 FtMérete 50 cm*75 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: VÖLGYI DEZSŐ, képcsarnok
Kikiáltási ár: 54 000 FtFehérarany 585, 10 szögletes csiszolású briliáns cca. 1,00_x000D_ ct (MCrSi), 6,6 g, méret: 62_x000D_
Kikiáltási ár: 200 000 Fttus, akvarell; 14,3 x 21,7
Kikiáltási ár: 15 000 FtMérete 40 cm*50 cm, Technika: tempera/farost
Kikiáltási ár: 100 000 Ft