bronz, jelzett, 12,2 cm

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-08 18:00

karton, akril, szén, tus, 40 x 30 cm

Kikiáltási ár: 88 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-22 18:00

Czumpf Imre_x000D_ Budapest, 1898 - _x000D_ Budapest, 1973_x000D_ _x000D_ KOMPOZÍCIÓ _x000D_ Tus, papír, akvarell_x000D_ 220 × 380 mm_x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Czumpf Imre_x000D_

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-21 17:00

olaj, vászon, 60*80 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció: 41. Aukció
Aukció időpontja: 2017-03-08 18:00

Olaj, farost, 30 x 40 cm, Jelezve balra lent: Bényi Éva

Kikiáltási ár: 48 000 Ft

papír, akvarell, jjl, 38 x 27,5 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

olaj, vászon, 50*40 cm, j.b.l.: Ilnitzky

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-07 17:00

Ékszer, drágakő

52. tétel:

Cigaretta szelence

Ezüst 875, 84 zolotnyik, nyomógombos nyitódással, előlapján vésett mintával, belül aranyozott, Moszkva 1889., G. K. mesterjeggyel, 72,0 g, méret: 5,5×8 cm, horpadt

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-21 17:00

papír, kollázs, jjl, 29,5 x 41 cm

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-22 18:00

rézkarc, művészpéldány, jjl, 26 x 31 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-05 18:00

52. tétel:

Mese Mozi

Mese Mozi 1979 841 x 594 mm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-19 17:00

színes szita EA XII/XIV, jjl, 35 x 35 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-19 18:00

80 x 60 cm, Tempera, papír, Jelezve jobbra lent: Imre

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-27 18:00

1916 Tábori postai levelezőlap a Népszava szerkesztőségének.

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció: 56.Aukció
Aukció időpontja: 2017-05-11 18:00

farost, olaj, jjl, 110 x 58 cm

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-03 18:00

Olaj, vászon; 60,5x76 cm

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Fülbevaló pár Arany 580, karmazált fazon, 26 achtkant csiszolású briliáns cca. 0,75 ct (ACrSi2), 1 zafír és 1 szintetikus zafír középkővel, patentzáras beakasztással, 1930 körül, 3,8 g

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-16 17:00

43x30,5 vegyes technika, papír

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-26 18:00

heliogravűr, jjl (sk?), 14,5 x 11,5 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-17 18:00

42x60 cm, Litográfia, papír, Jelezve jobbra lent Herpai Kis-Illés Róbert 11/45

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-24 18:00

Olaj, vászon, 70 x 50 cm, Jelezve jobbra lent: Hencze T. 2015.

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-25 18:00

papír, tempera, jjl, 83 x 58 cm

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-31 18:00

olaj, vászon, 90*73 cm, j.n., restaurált

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-30 17:00

print, 31,5x44 cm

Kikiáltási ár: 8 500 Ft
Aukció: Meseaukció
Aukció időpontja: 2017-06-10 19:00