bronz, jelzett, 12,2 cm
Kikiáltási ár: 2 000 Ftkarton, akril, szén, tus, 40 x 30 cm
Kikiáltási ár: 88 000 FtCzumpf Imre_x000D_ Budapest, 1898 - _x000D_ Budapest, 1973_x000D_ _x000D_ KOMPOZÍCIÓ _x000D_ Tus, papír, akvarell_x000D_ 220 × 380 mm_x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Czumpf Imre_x000D_
Kikiáltási ár: 75 000 Ftolaj, vászon, 60*80 cm
Kikiáltási ár: 16 000 FtOlaj, farost, 30 x 40 cm, Jelezve balra lent: Bényi Éva
Kikiáltási ár: 48 000 Ftpapír, akvarell, jjl, 38 x 27,5 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftolaj, vászon, 50*40 cm, j.b.l.: Ilnitzky
Kikiáltási ár: 65 000 FtEzüst 875, 84 zolotnyik, nyomógombos nyitódással, előlapján vésett mintával, belül aranyozott, Moszkva 1889., G. K. mesterjeggyel, 72,0 g, méret: 5,5×8 cm, horpadt
Kikiáltási ár: 25 000 Ftpapír, kollázs, jjl, 29,5 x 41 cm
Kikiáltási ár: 40 000 FtFestmény, grafika
52. tétel:Láng Rudolf (1904 – 1991): Az isteni Mirabella élete és temetése, 1971 – ajánlással
rézkarc, művészpéldány, jjl, 26 x 31 cm
Kikiáltási ár: 10 000 FtMese Mozi 1979 841 x 594 mm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftszínes szita EA XII/XIV, jjl, 35 x 35 cm
Kikiáltási ár: 14 000 Ft80 x 60 cm, Tempera, papír, Jelezve jobbra lent: Imre
Kikiáltási ár: 50 000 Ft1916 Tábori postai levelezőlap a Népszava szerkesztőségének.
Kikiáltási ár: 1 200 Ftfarost, olaj, jjl, 110 x 58 cm
Kikiáltási ár: 160 000 FtOlaj, vászon; 60,5x76 cm
Kikiáltási ár: 6 000 000 FtFülbevaló pár Arany 580, karmazált fazon, 26 achtkant csiszolású briliáns cca. 0,75 ct (ACrSi2), 1 zafír és 1 szintetikus zafír középkővel, patentzáras beakasztással, 1930 körül, 3,8 g
Kikiáltási ár: 180 000 Ft43x30,5 vegyes technika, papír
Kikiáltási ár: 400 000 Ftheliogravűr, jjl (sk?), 14,5 x 11,5 cm
Kikiáltási ár: 22 000 Ft42x60 cm, Litográfia, papír, Jelezve jobbra lent Herpai Kis-Illés Róbert 11/45
Kikiáltási ár: 15 000 FtOlaj, vászon, 70 x 50 cm, Jelezve jobbra lent: Hencze T. 2015.
Kikiáltási ár: 480 000 Ftpapír, tempera, jjl, 83 x 58 cm
Kikiáltási ár: 150 000 Ftolaj, vászon, 90*73 cm, j.n., restaurált
Kikiáltási ár: 150 000 Ftprint, 31,5x44 cm
Kikiáltási ár: 8 500 Ft