olaj, vászon, 63,5*79,5 cm, j.j.l.: Markó Ferenc
Kikiáltási ár: 650 000 FtMérete 21 cm* 26 cm, Technika: akvarell/papír, paszpartuban, sérült keretben, J.J.L.: olvashatatlan
Kikiáltási ár: 5 000 Ftrézkarc 70/100 szig, 19,5 x 10
Kikiáltási ár: 9 500 FtMérete 21 cm* 30 cm, Technika: grafit/papír, J.J.L.: JUHÁSZ ERIKA 1962, a festőnő mappájából
Kikiáltási ár: 3 000 FtSúly: 97 gr, ezüst talp plantikus díszítéssel, csiszolt kristályüveg tál, jelzés: 800-as Diana fej jelzés(talp) 800-as agárfej jelzés (csavar), 1937-66 közötti
Kikiáltási ár: 60 000 FtMérete 25,5 cm*35 cm
Kikiáltási ár: 24 000 FtMérete 28 cm*41 cm, Technika: vegyes
Kikiáltási ár: 45 000 Ftszáraz magasnyomás, akril, 30 x 30
Kikiáltási ár: 12 000 Ftolaj, vászon, j.j.l.: olvashatatlan, 40*50 cm,
Kikiáltási ár: 60 000 Ft30x40 ;olaj, vászon kartonon;Jelezve balra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 280 000 FtOlaj, papírlemez;47x58 cm;Jelezve jobbra lent: Szobotka I. Paulik Bélának 923
Kikiáltási ár: 1 300 000 FtTitán-arany 750 tok, kaucsuk óraszíj, fehér számlap vitorlás indexekkel és dátumablakkal, vízálló tok, automata szerkezet. Jelzett: Corum Admiral’s Cup, referenciaszám, 947.931/0371AA32, szériaszám: 2224096, bruttó: 159,3 g Átmérő: 47 mm Eredeti dobozában
Kikiáltási ár: 1 300 000 FtMérete 60 cm*90 cm, Technika: tempera/vászon, J.B.L.
Kikiáltási ár: 80 000 FtFehérarany 585, csüngős fazon, 2 zafír cca. 2,50 ct_x000D_ és 50 karmos foglalású, különböző nagyságú briliáns_x000D_ cca. 2,00 ct (MTCrSi2), beszúrós stiftes szereléssel,_x000D_ 9,3 g
Kikiáltási ár: 250 000 Ftgolyóstoll, kasírozva; 21,5 x 15
Kikiáltási ár: 26 000 FtMérete 60 cm*47 cm, Technika: olaj/vászon, restaurált, 19. sz. közepe
Kikiáltási ár: 80 000 Ftolaj, vászon, 245*205 cm, j.n., sérült, keret nélkül
Kikiáltási ár: 600 000 Ftfotó, 50,5*76 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtNagy István (1873-1937): Udvar, szén, karton, 22 x 31 cm, Jelezve jobbra lent: Nagy I.
Kikiáltási ár: 200 000 FtOlaj, vászon;81x41,5 cm;Jelezve balra fent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft120x80;akril, vászon;Jelezve a hátoldalon: 5th Avenue Bak 94
Kikiáltási ár: 1 500 000 FtArany 750, 25 sorban foglalt, ovális forma, fazettált csiszolású smaragd váltakozik 50 apró briliánssal cca. 0,50ct (MCrSi), 10,9 g, hossz: 18,5 cm
Kikiáltási ár: 200 000 FtVegyes technika, papír, 605 x 430 mm, Jelezve jobbra lent: Gyarmathy T 76
Kikiáltási ár: 750 000 Ftszitanyomat, 7/50, szignált; 27 x 37
Kikiáltási ár: 15 000 Ft