olaj, vászon, 63,5*79,5 cm, j.j.l.: Markó Ferenc

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

Mérete 21 cm* 26 cm, Technika: akvarell/papír, paszpartuban, sérült keretben, J.J.L.: olvashatatlan

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

rézkarc 70/100 szig, 19,5 x 10

Kikiáltási ár: 9 500 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

Mérete 21 cm* 30 cm, Technika: grafit/papír, J.J.L.: JUHÁSZ ERIKA 1962, a festőnő mappájából

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Súly: 97 gr, ezüst talp plantikus díszítéssel, csiszolt kristályüveg tál, jelzés: 800-as Diana fej jelzés(talp) 800-as agárfej jelzés (csavar), 1937-66 közötti

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Mérete 25,5 cm*35 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-04 20:00

Mérete 28 cm*41 cm, Technika: vegyes

Kikiáltási ár: 45 000 Ft

száraz magasnyomás, akril, 30 x 30

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

olaj, vászon, j.j.l.: olvashatatlan, 40*50 cm,

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

30x40 ;olaj, vászon kartonon;Jelezve balra lent: Járitz

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00

Olaj, papírlemez;47x58 cm;Jelezve jobbra lent: Szobotka I. Paulik Bélának 923

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

Titán-arany 750 tok, kaucsuk óraszíj, fehér számlap vitorlás indexekkel és dátumablakkal, vízálló tok, automata szerkezet. Jelzett: Corum Admiral’s Cup, referenciaszám, 947.931/0371AA32, szériaszám: 2224096, bruttó: 159,3 g Átmérő: 47 mm Eredeti dobozában

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00

Mérete 60 cm*90 cm, Technika: tempera/vászon, J.B.L.

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Ékszer, drágakő

113. tétel:

Fülbevaló pár

Fehérarany 585, csüngős fazon, 2 zafír cca. 2,50 ct_x000D_ és 50 karmos foglalású, különböző nagyságú briliáns_x000D_ cca. 2,00 ct (MTCrSi2), beszúrós stiftes szereléssel,_x000D_ 9,3 g

Kikiáltási ár: 250 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

golyóstoll, kasírozva; 21,5 x 15

Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00

Mérete 60 cm*47 cm, Technika: olaj/vászon, restaurált, 19. sz. közepe

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

olaj, vászon, 245*205 cm, j.n., sérült, keret nélkül

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-03 17:00

fotó, 50,5*76 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-07 14:00

Nagy István (1873-1937): Udvar, szén, karton, 22 x 31 cm, Jelezve jobbra lent: Nagy I.

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-10 18:00

Olaj, vászon;81x41,5 cm;Jelezve balra fent: Márffy Ödön

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-16 18:00

120x80;akril, vászon;Jelezve a hátoldalon: 5th Avenue Bak 94

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Ékszer, drágakő

113. tétel:

Karkötő

Arany 750, 25 sorban foglalt, ovális forma, fazettált csiszolású smaragd váltakozik 50 apró briliánssal cca. 0,50ct (MCrSi), 10,9 g, hossz: 18,5 cm

Kikiáltási ár: 200 000 Ft

Vegyes technika, papír, 605 x 430 mm, Jelezve jobbra lent: Gyarmathy T 76

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-03-11 18:00

szitanyomat, 7/50, szignált; 27 x 37

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 87. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-03-21 11:00